Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! "Yan bakma" kavgasında kan aktı - Son Dakika

Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! "Yan bakma" kavgasında kan aktı

14.06.2021 13:59

Tekirdağ'da meydana gelen olayda 19 yaşındaki genç, yanındaki kız arkadaşına baktığı gerekçesiyle tartıştığı kişi tarafından öldürüldü. Katil zanlısı saklandığı evde yakalanırken, olaya ait görüntüler de kısa sürede ortaya çıktı. Görüntülerde genç kızın, kavgayı ayırmaya çalıştığı görülüyor.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde önceki akşam feci bir olay meydana geldi. Serkan Söker(19) isimli genç, kız arkadaşıyla yolda yürüdüğü sırada kız arkadaşına baktığı gerekçesiyle Fırat B. (19) ile tartışmaya başladı. Bir süre sonra büyüyen kavgada silahın çekilmesi sonucu Serkan Söker ağır yaralandı. Talihsiz genç, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

KATİL ZANLISI TESPİT EDİLDİ

Olayın ardından olay yerinde boş kovanlar ve satır bulan polis ekipleri, bölgedeki tüm güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleme altına aldı. Çok sayıda iş yerine ait 150 saatlik görüntüyü tek tek inceleyen Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, 19 yaşındaki genci vuran şüphelinin Fırat B. olduğunu tespit etti.

Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! 'Yan bakma' kavgasında kan aktı

OLAYDA KULLANILAN SİLAHLA YAKALANDI

Polis ekipleri Fırat B.'yi saklandığı evde olayda kullandığı silahla birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Polisteki ilk ifadesinde yan bakma sebebiyle Serkan Söker ile arasında tartışma çıktığını, arbedeye dönüşen tartışma sırasında olayın meydana geldiğini söylediği ifade edilen katil zanlısı, sevk edildiği adil mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! 'Yan bakma' kavgasında kan aktı

KAVGA ANLARININ GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Olayın güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde Serkan Söker'in biri kız iki arkadaşıyla kaldırımda yürürken yolda karşılaştığı Fırat B. ile aralarında tartışma çıktığı görüldü. Söker'in yanındakiler ile çevrede bulunanların olaya müdahale ettiği anlar ile yaşanan arbede de görüntülere yansıdı.

Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! Yan bakma kavgasında kan aktı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Genç kızın çabaları kavgayı ayırmaya yetmedi! 'Yan bakma' kavgasında kan aktı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar 00:43 Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok 23:17 Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor 23:09 David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor
7 kişinin öldürüldüğü katliamla ilgili Konya Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan açıklama: Olayı Kürt/Türk çatışması gibi gösterenlere prim vermeyiz 22:28 7 kişinin öldürüldüğü katliamla ilgili Konya Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan açıklama: Olayı Kürt/Türk çatışması gibi gösterenlere prim vermeyiz Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı 20:54 Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş 20:07 Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş
Tolgahan Sayışman'ın 48 yaşındaki kayınvalidesi Albana Abazi, güzelliğiyle olay oldu 18:56 Tolgahan Sayışman'ın 48 yaşındaki kayınvalidesi Albana Abazi, güzelliğiyle olay oldu Muhtar öldürüldü, yeğeni de intikam almak için katilin kardeşini öldürdü 18:29 Muhtar öldürüldü, yeğeni de intikam almak için katilin kardeşini öldürdü
Advertisement