Cinderella Müzikali - Son Dakika

Cinderella Müzikali

25.12.2016 13:04
Cinderella Müzikali, System.String[]

"Cindirella Müzikali" çocuk oyunu, 25 Aralık'ta Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde.

"Cindirella Müzikali" çocuk oyunu, 25 Aralık'ta Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde...

Babasının evlenmesi ile eve gelen kötü kalpli üvey kız kardeşleri Cinderella'yı güzelliği yüzünden kıskanırlar. Ona hizmetçi gibi davranırlar. Ocağın önünde uyuduğu için Külkedisi derler.

Bir gün, ülkenin prensi bir balo verir, Cindirella da bu baloya gitmek ister ama üvey kardeşleri ona izin vermezler. İyi kalpli Cinderella'nın koruyucuları özellikle iyilik perisi ve evin faresi miki mouse onun üzülmesine fırsat vermezler ve Cinderella'yı Baloya gönderebilmek için çalışmalara başlarlar. Bakalım balo gecesi neler olacak. İyi kalpliliğin ödülünü görebilecekmiyiz.

Cinderella Müzikali

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Cinderella Müzikali - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Myanmar'da en kanlı gün! Askeri darbeyle iç savaşa sürüklenen ülkede bir günde 38 gösterici hayatını kaybetti Barışmak isteyen kocası tarafından 38 yerinden bıçaklanan kadın yaşananları anlattı: "Bu senin son yemeğin" dedi 460 bin TL'ye aldığı sıfır otomobil hasarlı çıktı! Suçu kabul etmeyen bayi sadece ücretsiz bakım teklif etti Erman Toroğlu'ndan dikkat çeken Rıdvan Dilmen yorumu: Serdar Tatlı olayına değişik bakmak lazım Şişede durduğu gibi durmadı! 2 genç kız, birlikte alkol aldıkları adamlar tarafından darbedildi AK Partili vekil, korona haritasında dikkat çeken Uşak'ın sırrını paylaştı: Tarhana Çorumlu çiftçi, tarlasında bulduğu gök taşını ABD'li alıcıya 180 bin dolara sattı Somondan döner yapan Tokatlı usta, taleplere yetişemiyor