Çine'de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

Çine'de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

17.02.2012 18:00
Çine'de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi, System.String[]

Performans değerlendirme sınavında il genelinde dereceye giren Çine Feride Raşit Kalkan İlköğretim Okulu'nun 7 öğrencisine düzenlenen törenle ödül verildi.

Performans değerlendirme sınavında il genelinde dereceye giren Çine Feride Raşit Kalkan İlköğretim Okulu'nun 7 öğrencisine düzenlenen törenle ödül verildi.

Okul bahçesinde düzenlenen ödül töreninde konuşan Okul Müdürü Metin Uyar, sene başında belirledikleri hedeflere ulaşmanın kıvancını yaşadıklarını belirterek, "Okul olarak eğitimde büyük başarılar elde ettik. Hedefimiz öğrencilerimizin eğitim seviyesini en üst seviyeye getirmek" dedi.

Konuşmaların ardından Okul Müdürü Metin Uyar, Müdür Yardımcısı Mustafa Uğurlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Ayşegül Kılcı tarafından öğrencilere ödülleri verildi.

Törene, öğrenciler ve veliler katıldı.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çine'de Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Sahte içkiden 17 günde 78 kişi hayatını kaybetti Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz