Son Dakika Haberleri: Yamaç Paraşütü Yaparken Gökyüzünde Bayıldı

Yamaç Paraşütü Yaparken Gökyüzünde Bayıldı

7 ay önce

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde pilot eşliğinde yamaç paraşütüyle atlayış yapan Çinli turist, gökyüzünde bayıldı.

Denizli'de yamaç paraşütüyle atlayış yapan Çinli kadın gökyüzünde bayıldı, inişe geçtiği sırada çığlıklar atarak hareketsiz kalan Çinli kadın turistin görüntüleri yamaç paraşütü kamerasından da saniye saniye görüntülendi.

PİLOT SAĞ SALİM İNDİRDİ

Olay dün sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre tatil için Denizli'nin Pamukkale ilçesine gelen Çinli turist Xıija Jin dinamit tepesi mevkiinde pilot Uğur Özkaya ile birlikte yamaç paraşütü için havalandı. Bir süre havada kalan pilot ve Çinli kadın turist manzaranın tadını çıkartırken, Xıija Jin inişi geçildiği sırada fenalaştı. Çığlık atmaya başlayan Çinli kadın kısa bir süre sonra bayıldı. Yolcusunun hareketsiz halde kaldığını gören pilot Uğur Özkaya, Çinli kadının sağ salim yere indirdikten sonra sağlık ekiplerine teslim etti. Yaşanan bu anlar ise pilot Uğur Özkaya'nın paraşütteki kamerasına saniye saniye yansıdı.


YORUMLAR


Gürcistan, FETÖ Bünyesinde Bulunan Üniversitenin Mal Varlıklarına El Koydu Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi

ABD Büyükelçiliğine Ateş Eden Saldırganların İfadeleri Ortaya Çıktı: Rastgele Ateş Ettik