Cins Aralık Sayısı Çıktı! - Son Dakika

Cins Aralık Sayısı Çıktı!

02.12.2016 15:45
Cins Aralık Sayısı Çıktı!, System.String[]

Aylık Kültür Dergisi Cins, Aralık sayısında "Gök girsin, kızıl çıksın" kapağıyla okuyucusunun karşısında. Cins Dergi bu ay soluk soluğa koşan atlara selam yolluyor.

Cins, Aralık sayısında "Aylık cenk hazırlığı" olarak raflarda yerini alıyor. Köroğlu'ndan aldığı ateşle yola çıkan Cins bu ay da kültürel iktidara meydan okumaya devam ediyor. Sevdiğine sahip çıkanların dergisi olduğunu kanıtlarcasına muhteşem bir sayıyla okuyucusunun karşısına çıkıyor.

ARALIK AYINDA YAZAR BEREKETİ

Bu ay İsmail Kılıçarslan, Hakan Arslanbenzer, Eren Safi, Bahadır Yenişehirlioğlu, İdil Önemli, Abdullah Kibritçi, Güven Adıgüzel, Neşe Kutlutaş, Güray Süngü, Mustafa Çiftci, Samet DOğan, Yusuf Genç, Furkan Çalışkan, Tesbihli Abi, Ercan Yıldırım, Muhammed Berdibek ve daha birçok isim yazılarıyla cinslik çıkarmaya devam ediyor.

GÖK GİRSİN, KIZIL ÇIKSIN!

Cins adım adım geliyor. Aylık "İşaret fişeği", "halk hareketi" veya "karışık mesele" olarak çıkan Cins bu ay "Cenk Hazırlığı" yapıyor. Altın Kelebek ödüllerinde yaşananlardan, Mecidi'nin yeni filmine kadar gündeme halkın gözünden bakmaya devam ediyor. Bedri Gencer söyleşiyle zengin bir içerikler gelen Cins, Oğuz Çetin ile "Futbol hayat sanatıdır" diyor.

HZ. MUHAMMED: ALLAH'IN ELÇİSİ FİLMİNİN YÖNETMENİ MECİD MECİDİ CİNS'TE
Cins, Evrensel bir film yapacağım diyerek yola çıkan Mecid Mecidi ile Hz. Muhammed filmini konuşuyor bu ay. Mustafa Akkad'ın "Çağrı" filmini beğenmeyen ve bu eseri başarısız bulan Mecidi tüm ayrıntılarıyla Aralık sayısında.

MEHMHET BOZDAĞ İLE BİR HALK DEĞERİ: DİRİLİŞ ERTUĞRUL

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ söyleşisi Cins'in göz bebeği. Cins Dergi, Mehmet Bozdağ'a Altın Kelebek ödül töreninde yaşananların aslında neyin yansıması olduğunu soruyor. Gelecek bölümlerde karşılaşacağımız sürprizler ve dahası Cins Dergi'de.

BANA NE AMERİKA'DAN!

Necmettin Erbakan'ın sloganlaşan sözü"Bana ne Amerikadan!" sonunda poster olarak tüm duvarlarda yerini alacak. Ayrıca Cem Karaca posteri bu ay Cins'in hediye posterinin arka yüzü sürprizi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cins Aralık Sayısı Çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Yanan aracın içinde bebeğinin de olduğunu öğrenen temizlik işçisi anne, sinir krizi geçirdi Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Depremin üstünden saatler geçti, Doğanlar apartmanındaki Küçükyumuk Ailesi'den haber yok Bakan Pakdemirli'den Buse Hasdemir itirafı: Nasıl çıkartacağız bu kızı dedim Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi