Cinsel görüntü satan çete operasyonu! Çete mensubu doktorun inanılmaz görüntüleri - Son Dakika

Cinsel görüntü satan çete operasyonu! Çete mensubu doktorun inanılmaz görüntüleri

21.01.2022 08:03
Cinsel görüntü satan çete operasyonu! Çete mensubu doktorun inanılmaz görüntüleri

Mesajlaşma programı Telegram üzerinden kurduğu gruplarda çocukların cinsel istismara uğradığı görüntüleri paylaşan ve bunların ticaretini yapan 43 şüpheliyle birlikte gözaltına alınan fakat daha sonra serbest bırakılan beyin cerrahının yeni skandalları ortaya çıktı. Doktorun, eşi ve başka kadınlarla birlikte olduğu görüntüleri sakladığı iddia edildi

Çocukların istismara uğradığı videoları para karşılığında satan iğrenç şebeke çökertildi. Çeteyle birlikte gözaltına alınan fakat daha sonra mahkemece serbest bırakılan beyin cerrahı K.M'nın eşi ve başka kadınlarla yaşadığı cinsel birliktelikleri bilgisayarında tuttuğu, görüntüleri kaydettiği ortaya çıktı.

Birçok kadınla videosu çıkan beyin cerrahı K.M'nin bilgisayarında ve telefonunda hastaların sedye üzerinde çıplak halde çekilmiş fotoğrafları da bulundu. Milliyet'in haberine göre söz konusu doktor görev yaptığı şehirden İstanbul'a getirildi ve suçlamaları kabul etti.

EŞİ VE İŞ ARKADAŞI ŞİKAYETÇİ OLMADI

Sapık doktorun sorgusu sona erdi. Videolarda yer alan K.M'nin eşi ve iş arkadaşı beyin cerrahından şikayetçi olmadı. Doktor K.M adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

YORUMLAR
500
9-5 çalıştığı gazeteciliği bırakıp cinsel film sektörüne girdi ama talih yüzüne gülünce başka yerden paraya para demedi 9-5 çalıştığı gazeteciliği bırakıp cinsel film sektörüne girdi ama talih yüzüne gülünce başka yerden paraya para demedi

Son Dakika Güncel Cinsel görüntü satan çete operasyonu! Çete mensubu doktorun inanılmaz görüntüleri - Son Dakika


Advertisement