Cinsel Problemi 2 Saati Bulan Kadın Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Cinsel Problemi 2 Saati Bulan Kadın Hastaneye Kaldırıldı

02.05.2014 16:50

İngiltere'de yeni evlenen bir kadın, 2 saati bulan cinsel problemi nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

İngiltire'de daha önce görülmemiş bir sağlık sorunu yaşandı. Yeni evlenen bir kadın, 2 saati bulan orgazmı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Orgazmı durduramayan kadın acile götürülerek tedavi altına alındı. Olayın neden kaynaklandığını çözemeyen doktorlar, problemle ilgili herhangi bir tedavi de gerçekleştirilemedi. Kadının doktorlara; 'İlk 10 dakika her şey iyiydi, ancak durmak bilmedi ve çok yoruldum' dediği öğrenildi.

Cinsel Problemi 2 Saati Bulan Kadın Hastaneye Kaldırıldı

Son Dakika Dünya Cinsel Problemi 2 Saati Bulan Kadın Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Oğluna kardan temsili pasta yaparak doğum günü sürprizi yaptı EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı Kadir Şeker'in babası: Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı Babasıyla odun toplamaya giden minik Damla, üstüne düşen odunların altında kalarak yaşamını yitirdi Reuters'a konuşan hükümet yetkilisi: Sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması genişletiliyor Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu