Son Dakika Haberleri: Çıplak Fotoğraftaki Telefon Detayı Ebru Şallı'yı Zora Sokacak

Çıplak Fotoğraftaki Telefon Detayı Ebru Şallı'yı Zora Sokacak

6 gün önce

Ebru Şallı'nın inkar ettiği çıplak fotoğrafta görülen telefonla, daha önce paylaştığı fotoğraflarda elinde görülen telefonun aynı olması, ünlü mankenin başını ağrıtacağa benziyor.

Ünlü manken  Ebru Şallı'nın Snapcaht hesabından paylaşılan ve kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf, bir anda ülke gündemine oturdu. Ünlü mankenin menajeri ise yaptığı açıklamayla, söz konusu fotoğrafın  Ebru Şallı'ya ait olmadığı yönünde bir açıklama yaptı.

EBRU'NUN BAŞINI AĞRITACAK DETAY

Ancak çıplak fotoğrafta yer alan ve dikkatlice bakıldığında anlaşılan bir detay, çıplak fotoğrafın kendisine ait olmadığını söyleyen  Ebru Şallı'nın başını fena ağrıtacağa benziyor.

İDDİALAR KUVVETLENDİ

Ayna karşısında çekilen fotoğrafta görülen telefonla, ünlü mankenin daha önce  Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarında elinde görülen telefonun aynı olması, fotoğrafın gerçekte Şallı'ya ait olduğu yönündeki iddiaları kuvvetlendirdi.

İşte söz konusu fotoğraf ve  Ebru Şallı'nın paylaşımları:

Ebru Şallı'ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf Dünya Gündemine Oturdu

Ebru Şallı'ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraflar Gündeme Bomba Gibi Düştü

Tenisçi Ivo Karlovic, Futbolcu Benito Raman'ın Hakaretlerini İfşa Etti Cuadrado, Juventus'un Tanıtılmayan Yeni Sezon Formasını Paylaştı
Oktay Kaynarca Şehit Oğluyla Çekilen Fotoğrafını Instagram'dan Paylaştı

1