Son Dakika Haberleri: Mankenlik Vaadiyle Kandırdığı Kızla Şantaj Yoluyla Birlikte Olan Sapık, Suçüstü Yakalandı

Mankenlik Vaadiyle Kandırdığı Kızla Şantaj Yoluyla Birlikte Olan Sapık, Suçüstü Yakalandı

5 gün önce

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde manken yapma vaadiyle kandırdığı E.G.'nin çıplak görüntülerini elde ederek genç kıza şantaj yapan Fırat K., aynı yöntemle tuzağa düşürdüğü başka bir kızla da birlikte olmak isterken yakalandı.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Fırat K.isimli şahıs, E.G. isimli genç kızı manken yapma vaadiyle kandırarak, sosyal medyadan genç kızın çıplak görüntülerini elde etti. E.G. ile şantaj ve tehdit yoluyla sık sık beraber olan sapık, aynı yöntemle tuzağa düşürdüğü başka bir kızla birlikte olmak isterken suçüstü yakalandı.

MANKENLİK VAADİYLE KANDIRDI

Çorlu'da yaşayan E.G. adlı genç kız, sosyal medya üzerinden Ergene ilçesinde vatani görevini er olarak yapan Fırat K. ile tanışarak arkadaş oldu. Fırat K., mankenlik ajansı olduğunu, model çekimi yaptıklarını anlatarak E.G.'yi de manken yapabileceğini söyledi ve kendisine sosyal medya üzerinden fotoğraflarını ve görüntülerini göndermesini istedi.

AJANSIN ÇIPLAK ÇEKİM YAPTIĞINI SÖYLEDİ

Görüntü ve fotoğrafları alan Fırat K., ajansın erotik çekim yapmak istediğini, bunun karşılığında 200 bin lira kazanacağını söyleyerek E.G.'den çıplak görüntülerini talep etti. E.G. de çektiği görüntüleri Fırat K.'ye gönderdi.

ŞANTAJ YOLUYLA BİRLİKTE OLDU

Görüntüleri ele geçiren Fırat K., bu kez de genç kızdan kendisiyle birlikte olmasını istedi, aksi takdirde videoyu sosyal medya üzerinden paylaşacağı tehdidinde bulundu. Şantaj ve tehditler karşısında paniğe kapılan E.G., birkaç kez Fırat K. ile birlikte oldu. E.G., Fırat K.'nin tehditlerini sürdürmesi üzerine Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi oldu.

İKİNCİ KIZI POLİS KURTARDI

Genç kızın şikayeti üzerine polis, Fırat K.'yi takibe aldı. Takip sırasında Fırat K., Çorlu'daki bir otele yerleşti. Polis, kaldığı odaya yaptığı baskında Fırat K. ile yine tehdit ve şantajla birlikte olmaya zorladığı K.A. ile karşılaştı. Kurtarılan genç kız da Fırat K.'nin kendisini manken yapacağını ve şirketine gelmesi halinde 200 bin Euro kazanacağı vaadinde bulunduğunu anlattı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Fırat K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 01:39 Kaynak: DHA

YORUMLAR (2)
  • Derya: Erkekler tek eşli idare edemiyorlar eninde sonunda aldatıyorlar yada başka sorunlar oluyor. Ben eşime göz yumdum sevgilisine de imam nikahi yapti. Ben resmi nikahli tek esiyim. Kizlar kabul etmeliyiz erkeklerin dogasinda var. Hatta erkek iki kadini resmi olarak nikahi altina alabilmeli. Bu sayede esim eskisine gore daha mutlu benimle de cok ilgileniyor bende mutluyum.Erkekleri biraz rahat birakmaliyiz benim dusuncem bu. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır Olur: Yaw he he 0 0 Yayından Kaldır
  • Aslı Çakır: Kocam benim üstüme kuma getirdi kumam la aynı evde kalıyoruz gerdek gecesi de bile aynı evdeydim ama kumamla aramız çok iyi şuan altı aylık hamile ve kocamdan söz aldım benide hamile bırakacak ve üçüncü çocuğuma bakacağım inşallah benim tavsiyem bütün kadınlar Eşine söylesin kuma istiyorum desin Cevap Yaz 6 9 Yayından Kaldır Yasin YILMAZ : Sen kuma gelince kafayı yemişsin 5 4 Yayından Kaldır


Yangında Öldüğü Sanılan 1 Çocuk Annesinin 10 Bin Lira için Katledilip Evinin Kundaklandığı Ortaya Çıktı Dehşete Düşüren Görüntüler! Şanlıurfa'da Heyelan Anı Kamerada Günün Bombası: Günay Musayeva Sevgilisini Bıçakladı CHP, İstanbul Seçimi İçin 115 Milletvekilini Görevlendirdi