Çırağan Okumaları'nın Temmuz Konuğu Tuna Kiremitçi - Son Dakika

Çırağan Okumaları'nın Temmuz Konuğu Tuna Kiremitçi

04.07.2011 21:51
Çırağan Okumaları'nın Temmuz Konuğu Tuna Kiremitçi, System.String[]

Çırağan Palace Kempinski'nin Mayıs 2009'dan beri Kalem Kültür'le düzenlediği Çırağan Okumaları'nın Temmuz konuğu Tuna Kiremitçi.

Aşk ve fantaziyi politika ile birleştirdiği yeni kitabı Selanik'te Sonbahar'dan bölümler okuyacak yazar, dinleyicileriyle 14 Temmuz 2011 Perşembe günü 19.00'da Çırağan Sarayı Mabeyn Salonu'nda buluşuyor.

2002'de çıkan ilk romanı Git Kendini Çok Sevdirmeden büyük yankı uyandıran Kiremitçi'nin 2003'te ikinci romanı Bu İşte Bir Yalnızlık Var ve şiirlerini derlediği Bazı Şiirler Bazı Şarkılar yayımlandı.

2005 yılında yayımlanan Yolda Üç Kişi ve 2007 tarihli Dualar Kalıcıdır adlı romanları da geniş bir okuyucu kitlesiyle buluştu ve birçok dile çevrildi. Yazarın bundan önceki romanı, 2009 Şubat'ında yayımlanan Küçüğe Bir Dondurma idi.

Tuna Kiremitçi'nin yeni kitabı Selanik'te Sonbahar okumasına katılım için; ciraganokumalari@gmail.com ya da 0212 245 44 06'dan rezervasyon yaptırmak gerekmekte.

Çırağan Okumaları'nın Temmuz Konuğu Tuna Kiremitçi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Çırağan Okumaları'nın Temmuz Konuğu Tuna Kiremitçi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kur'an-ı Kerim ayetleri hakkındaki tepki çeken sözleri sonrası istifa etti Seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın İran açıklamasında dikkat çeken 'Türkiye' sözleri Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi