"Çırpınırdı Karadeniz" şarkısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden uyarlandı - Son Dakika

"Çırpınırdı Karadeniz" şarkısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden uyarlandı

02.12.2022 00:06

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, "Çırpınırdı Karadeniz" şarkısını, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yeniden uyarladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, "Çırpınırdı Karadeniz" şarkısını, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yeniden uyarladı.

Azerbaycan Milli Marşı'nın da yazarı olan Ahmet Cevat tarafından yazılan, ünlü şarkıcı Azerin'in seslendirdiği bestenin "Senden Vazgeçmeyiz" adıyla yapılan uyarlaması, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

Kabaktepe, "#2023YolundaBiriz" etiketiyle paylaşımda bulunarak, "Bu şarkı milletin liderine olan sevdasının adıdır." ifadesini kullandı.

Şarkı için hazırlanan klip sosyal medyada büyük beğeni topladı. Bazı yorumlarda Azerbaycan'ın Karabağ zaferine atıfta bulunularak, "Erdoğan olmasaydı Karabağ'da zafer olmazdı", "2023 ruhunu yansıtıyor", "Ay yıldızlı al bayrağımız Türkiye Yüzyılı vizyonuyla daha yükseklerde dalgalanacak." ifadelerine yer verildi.

Yeniden yorumlanan şarkının sözleri şöyle:

"Nice yollar aşmadık mı/Gönülde bir olmadık mı/Şahit oldu yedi düvel/Zoru kolay yapmadık mı

Sende biz sevdayı gördük/Senin davanla büyüdük/Ay yıldızı yaren bilip/Senin izinde yürüdük

Ah sözümüz söz olsun ki/Bu söz özümüz olsun ki/Sen varsan umudumuz var/Biz senden vazgeçmeyiz ki."

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili vekilleri fırçalamasına Davutoğlu kayıtsız kalamadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili vekilleri fırçalamasına Davutoğlu kayıtsız kalamadı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsveç boşuna uğraşma, NATO'ya alınmana 'Evet' demeyeceğiz Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsveç boşuna uğraşma, NATO'ya alınmana 'Evet' demeyeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İnanıyorum ki milletim yine AK Parti, yine Cumhur İttifakı diyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İnanıyorum ki milletim yine AK Parti, yine Cumhur İttifakı diyecek.

Son Dakika Güncel 'Çırpınırdı Karadeniz' şarkısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden uyarlandı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement