Son Dakika Haberleri: Taraftardan Peter Crouch'a Şoke Eden Mesaj: Kendimi Tatmin Ederken Karını Düşünmeyi Bırakacağım

Taraftardan Peter Crouch'a Şoke Eden Mesaj: Kendimi Tatmin Ederken Karını Düşünmeyi Bırakacağım

9 gün önce İlandır

Premier Ligde şampiyonluğunu ilan eden Manchester City'yi tebrik eden Peter Crouch, "Artık eşini hayal etmeyi bırakacağım" diyen taraftara, "Bu harika olur dostum" cevabını verince sosyal medya yıkıldı.

 İngiltere'de tüm sezonu lider geçiren Manchester City, bitime haftalar kalan en büyük rakibi Manchester United'ın puan kaybetmesiyle şampiyonluk ipini göğüsledi.

"TAM BİR KÖPEK BALIĞI GİBİYDİNİZ"

Ligde küme düşmemek için mücadele veren Stoke City'nin ünlü santraforu Peter CrouchTwitter hesabından şampiyonluğunu ilan eden Manchester City'yi kutlayarak, "Tebrikler, bu sezon tam bir köpek balığı gibiydiniz" yazdı.

"KENDİMİ TATMİN EDERKEN ARTIK EŞİNİ DÜŞÜNMEYECEĞİM"

Crouch'un centilmen tweet'ine cevap veren bir City taraftarının yazdıkları ise hayrete düşüren cinstendi. Ünlü oyuncuya teşekkür eden taraftar, bu jestine karşılık olarak bundan sonra kendisini tatmin ederken Peter Crouch'un eşini düşünmeyi bırakacağını söyledi.

CROUCH TEŞEKKÜR ETTİ

Herkes bu cevabın şaşkınlığını yaşarken Peter Crouch'tan taraftara cevap geldi ve ünlü oyuncu, "Bu harika olur dostum" yazarak Twitter'ı adeta salladı. Hem City taraftarının hem de Crouch'un tweet'i binlerce beğeni aldı.

Peter Crouch, model Abbey Clancy ile 2011 yılından beri evli.


YORUMLAR (36)
  • Nur: Kadın evlendikten sonra evinin ve eşinin olmalı sadece böyle kendini teşhir ederse sapık zihniyetlere meze olur bu Müslümanlık, la yada başka bir din, ile bağdağlaşdırılamaz dünyanın yüzde 60 , sapık zihniyetli ALLAH sonumuzu hayır etsin. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Biz sizi ararız.: Gerçekten bırakabilecek mi bu haberden sonra daha fazla sayıdaki erkeğin hayallerini süsleyecek gibi Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Arsenal'in Başına Mikel Arteta Geçiyor Cengiz Ünder'in Roma'dan Önce Manchester City ile Anlaştığı Ortaya Çıktı

100 Bin Lira Verip Otomobillerini Tatile Götürüyorlar Polis, İntihara Yeltenen Adamı Kurtarmak İçin Köprünün Altına Kamyon Çekti