Çizgi Film "Hızlı Ayaklar" 23 Nisan'da Ekranda - Son Dakika

Çizgi Film "Hızlı Ayaklar" 23 Nisan'da Ekranda

21.04.2019 16:47
Çizgi Film

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle hazırlanan Türkiye'nin ilk spor odaklı çizgi filmi "Hızlı Ayaklar", 23 Nisan'da ekranda olacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle hazırlanan Türkiye'nin ilk spor odaklı çizgi filmi "Hızlı Ayaklar", 23 Nisan'da ekranda olacak.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın kutlanacağı salı günü MinikaGO kanalında gösterilecek çizgi film, saat 18.00'de başlayacak.

Türk çizgi film dünyasında ilk kez spor odaklı bir macerayı miniklerle buluşturacak "Hızlı Ayaklar", çocuklara, spor yapma, dostluk ve ortak hedef için mücadele etmenin önemini öğretmeyi hedefliyor.

"İstanbul Muhafızları", "Nane ile Limon" ve "Cille"nin yapımcılarından Ali Hakan Kaya'nın kaleminden çıkan "Hızlı Ayaklar"da karakterler Ali, Hasan, Zeynep, Hatice ve Yusuf, Türkiye'nin gelecekteki madalya umutları olmak ve olimpiyatlara damga vurmak için mücadele ediyor.

Bakanlığın yanı sıra güreş, atletizm ve tekvando federasyonlarının da katkı sağladığı çizgi filmde yetenek tarama testine giren Ali'nin, fiziksel özellikleri ve yetenekleriyle olimpiyatta yarışabilecek seviyede olduğunun anlaşılması ve kendisini bir anda spor okulunda bulması anlatılıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çizgi Film 'Hızlı Ayaklar' 23 Nisan'da Ekranda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu