Cizre Kaymakamı Sinanoğlu, Kovid-19 denetimine katıldı - Son Dakika

Cizre Kaymakamı Sinanoğlu, Kovid-19 denetimine katıldı

08.04.2021 15:57
Cizre Kaymakamı Sinanoğlu, Kovid-19 denetimine katıldı, System.String[]

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu, koronavirüs (Kovid-19) denetimlerine katıldı.

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu, koronavirüs (Kovid-19) denetimlerine katıldı.

Denetimde, esnaf ve vatandaşların kontrollü normalleşme kurallarına uyup uymadığı kontrol edilirken, maske, mesafe ve temizlik kuralının sürdürülmesini ve hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen kurallara uyulmasının önemi aktarıldı.

Sinanoğlu, "Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde vatandaşlarımızdan ricamız, devletimiz tarafından alınan tüm tedbir ve kurallara riayet edilmesi, ümit ediyorum vatandaşlarımızın da duyarlı desteğiyle kısa süre içinde sağlıklı ve mutlu günlere hep birlikte kavuşacağız." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cizre Kaymakamı Sinanoğlu, Kovid-19 denetimine katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu