Cizre Tso Heyeti Habur'da - Son Dakika

Cizre Tso Heyeti Habur'da

16.01.2019 18:48
Cizre Tso Heyeti Habur'da, System.String[]

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sefinç, Habur Sınır Kapısında temaslarda bulundu.

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sefinç, Habur Sınır Kapısında temaslarda bulundu.

Beraberinde TSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleriyle Habur Sınır Kapısına giden Sefinç, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden, Habur Sınır Kapısı Müdürü Ali Gökdemir ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri Müdürü Ali Avni Dinç'i ziyaret etti.

Sefinç görüşmede, nakliye sektörü ile yolcu giriş ve çıkışlarında yaşanan sıkıntıların giderilmesi konusundaki taleplerini dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cizre Tso Heyeti Habur'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı