CNN Türk canlı yayınında hakaretler havada uçuştu, sunucu ara vermek zorunda kaldı - Son Dakika

CNN Türk canlı yayınında hakaretler havada uçuştu, sunucu ara vermek zorunda kaldı

03.03.2021 09:58

CNN Türk ekranlarında Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında hakaretlerin havada uçuştuğu bir tartışma yaşandı. Konuklardan birisinin "Cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu" demesi üzerine sunucu iki tarafı da sakinleştiremeyince programa ara vermek zorunda kaldı.

CNN Türk kanalında Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi isimli programda, Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan konuklar birbirine girdi.

"HUKUK CAHİLİ İLE KONUŞMAK ZOR"

Münakaşa sırasında Melik Yiğitel'in "Benim söylediklerimi çürütsün, sabahtan beri eksik konuşuyor" demesine daha çok sinirlenen Ruşen Gültekin, "Hukuk cahili ile konuşmak çok zor" ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine programda tansiyon arttı. Yiğitel, "Cahil sensin saçma sapan konuşma! Bana böyle hakaret edemezsin" dedi.

"CAHİL DE SENSİN ALÇAK DA HAYSİYET YOKSUNU"

Gültekin, "Haddini bileceksin" diye karşılık verince Yiğitel çok sert tepki vererek, "Cahil sensin lan alçak, cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu ben 30 yıldır gazeteciyim. Benim söylediklerimi çürüteceksin. İşkembeden sallıyorsun. Pabucumun hukukçusu, bana kimse cahil diyemez cahil odur. Ben onun boyunun 5 katı kitap okudum. Sallayıp duruyor. Bak bir kere sen üslubunu düzelt. Bugüne kadar bana kim cahil deme cesaretinde bulunamadı Ruşen Gültekin. Sen konuşma böyle. Başak hanım bana kimse cahil diyemez özür dileyecek yoksa ben ona haddini bildiririm" ifadelerini kullandı.

ARA VERMEK ZORUNDA KALDI

Programın sunucusu Şengül, konukları sakinleştirmekte zorlanınca "Karşılıklı hakarete müsaade edemeyiz." diyerek araya gitmek zorunda kaldı.

CNN Türk canlı yayınında hakaretler havada uçuştu, sunucu ara vermek zorunda kaldı

Son Dakika Güncel CNN Türk canlı yayınında hakaretler havada uçuştu, sunucu ara vermek zorunda kaldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Partneri Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel, bu sefer de spor salonundan çağrı da bulundu Partneri Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel, bu sefer de spor salonundan çağrı da bulundu Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı