Cnn Türk Phılıps Smart Tv'de - Son Dakika

Cnn Türk Phılıps Smart Tv'de

11.01.2012 19:23
Cnn Türk Phılıps Smart Tv'de

Philips'in birçok farklı özellikle güçlenen ve gelişen yeni Smart TV teknolojisinde CNN TÜRK de yerini aldı.

Philips Smart TV'lerdeki CNN TÜRK uygulamasıyla; haber, spor, yaşam, popüler kategorilerine ait güncel haberlerin videolarını ve kısa özetini takip edebilir, şehir bazında hava durumu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca haftalık yayın akışı ile CNN TÜRK'ü dakika dakika takip edebilirsiniz.

Yeni nesil Philips TV'ler; gelişen Smart TV arayüzü, ödüllü görüntü kalitesi ve oyun dünyasına getirdiği yeniliklerle bir televizyondan çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor. Benzersiz Ambilight teknolojisiyle gerçek sinema deneyimini evinize getirirken, farklı ihtiyaçlara uygun ekran ölçüleriyle Philips Smart TV'ler, kolay kullanılan arayüzü ve her geçen gün daha da artan yepyeni içerikleriyle iddialı geliyor.

Philips televizyonları hakkında daha fazla bilgi için www.philips.com/tv ve http://www.pclubturkiye.com/Philips_SmartTV.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsung, Philips ve Vestel Smart Tv'lerde yerini alan CNN TÜRK, çok yakında Sharp, Sony ve Loewe Smart TV'lerde olacak.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
08 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 08 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 07 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 07 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 06 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 06 Aralık 2022 Cnn Türk Yayın Akışı

Son Dakika Teknoloji Cnn Türk Phılıps Smart Tv'de - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement