Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu: Para Konuşmadım

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu: Para Konuşmadım

8 ay önce

Phillip Cocu, Fenerbahçe'nin büyük bir kulüp olduğunu belirterek, "Görüşmelerde parayı hiç konuşmadık, sadece futbol üzerine görüştük, futbol konuştuk" dedi.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Phillip Cocu, Hollanda'da verdiği röportajda yeni kulübündeki ilk günlerini ve sözleşme sürecini anlattı.

"ASLA PARANIN PEŞİNDE OLMADIM"

Fenerbahçe ile yaptıkları görüşmeleri anlatan Cocu, "Elbette sözleşme yaparken para konuşuluyor ama sözleşmem PSV'dekinden farklı değil. Ben hiçbir zaman öyle büyük paralar peşinde olmadım, asla yapmadım bunu. İlk görüşmemizden itibaren görüşmelerimizin ana içeriği hep futbol oldu. Futbol üzerine görüştük. Çünkü bizim bütün işimiz bu. Son ana kadar asla parayı öncelik konu yapmadım" dedi.

"İNSANLARIN NEDEN ŞAŞIRDIĞINI HAYAL EDEBİLİYORUM"

Fenerbahçe'yi tercih etme sebeplerini de anlatan Hollandalı teknik adam, "İnsanların neden böyle bir kariyer adımı attığımı sorguladığını, şaşırdığını hayal edebiliyorum ama böylesi uzun bir dönemden sonra sürpriz değil. Fenerbahçe büyük bir kulüp 9 tane farklı spor branşı var kulüpte, tarihi bir kulüp. Statta büyük bir atmosfer var, Fenerbahçe Stadı'nda daha önce birkaç kez oynamıştım. Burada oynamak bir avantaj adeta bir ödül, çok etkileyici bir stat" diye konuştu.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Bakan Müjdeyi Verdi! Nöbetçi Noter Uygulaması Başlıyor Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi

Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti