Son Dakika Haberleri: Çocuğu Ezmemek İçin Direksiyonu Kıran Taksici, Kaldırıma Çarpıp Takla Attı

Çocuğu Ezmemek İçin Direksiyonu Kıran Taksici, Kaldırıma Çarpıp Takla Attı

24 gün önce

İstanbul Pendik'te caddeye atlayan çocuğa çarpmamak için direksiyonu kıran taksici, aracını kaldırıma çarptıktan sonra takla attı. Taksici, "Araç devrildi ama sonuçta bir can kurtardık orada" dedi.

İstanbul Pendik'te bir taksi şoförü faciayı son anda önledi.

Pendik'te Ahmet Kaan yönetimindeki taksi Mevlana Caddesi üzerinde ilerlerken bir anda araçların arasından bir çocuk caddeye fırladı. Taksi şoförü çocuğa çarpmamak için direksiyonu kaldırıma kırdı. Sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu taksi takla attı. Çocuk kazayı yara almadan atlatırken araçta büyük çapta hasar oluştu. Kaza anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

"ARAÇ DEVRİLDİ AMA BİR CAN KURTARDIK"

Taksi şoförü Kaan, "Durağa giderken araçların arasından çocuk çıkınca mecburen aracı kırdım. Araç devrildi ama sonuçta bir can kurtardık orada" dedi. "O an aracı düşünmedim" diyen Kaan, "Tabi maddi hasarımız da oldu. Onu da yaptırdık çok şükür.15 bin lira hasarımız oldu. Arabamızı da yaptırdık çıkarttık. Sonuçta bir can kurtardık önemli olan o zaten" diye konuştu. Taksi şoförünün ağabeyi Mehmet Kaan ise, "Kardeşim aradığında hemen olay yerine geldik. Kamera görüntülerini izlediğimde kardeşimle gurur duydum. Her iki tarafa da çok çok geçmiş olsun" dedi.


YORUMLAR


Bakan Açıkladı! Polislerin Çalışma Saatleri Değiştiriliyor Son Dakika! İçişleri Bakanlığı, Elbistan ve Ünye Belediye Başkanlarını Görevden Aldı

Son Dakika! Alaattin Çakıcı ile İrtibatlı Olduğu Belirlenen 24 Şüpheli Gözaltına Alındı