"Çocuk İstediğimde Evleneceğim" - Son Dakika

"Çocuk İstediğimde Evleneceğim"

06.04.2012 06:03

Bora Kozanoğlu'ndan evlilik teklifi aldığını doğrulayan Eda Taşpınar: Kabul ettim ama çocuk istediğimde evleneceğim!

Absolut Vodka'nın; İstanbul için tasarladığı yeni şişesinin tanıtımı, Ortaköy'deki Anjelique'te yapıldı. Geceye Okan Bayülgen- Şirin Ediger çifti, oyuncu Merve Boluğur ve Eda Taşpınar'ın da aralarında bulunduğu ünlüler de katıldı.

BENİ TAKİP ETMEYİN!

Partiye derin dekolteli beyaz bir kıyafetle katılan Eda Taşpınar, "Yazın Bodrum'da değilim ama Alaçatı'ya beklerim. Alaçatı bence çok daha güzel! Bora (Kozanoğlu) Bey'den evlilik teklifi aldığım doğru, kabul de ettim ama ne zaman çocuk istersem, o zaman evlenmeyi düşünüyorum" dedi. Taşpınar estetik yaptırdığı yönündeki iddialarla ilgili soruları ise yanıtlamadı. Gazetecilere poz veren Bayülgen ise "Lütfen beni takip etmeyin, ben yolu biliyorum, gidebiliyorum" diye espri yaparak soruları geçiştirdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

 Çocuk İstediğimde Evleneceğim
 Çocuk İstediğimde Evleneceğim

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Çocuk İstediğimde Evleneceğim' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Kısıtlama olan gün ve saatlerde zorunlu hallerde özel araçla şehirler arası seyahat izne tabi olacak İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak