Çocuk Korosunun Yeni Yıl Konseri 7 Ocakta - Son Dakika

Çocuk Korosunun Yeni Yıl Konseri 7 Ocakta

05.01.2012 15:00
Çocuk Korosunun Yeni Yıl Konseri 7 Ocakta, System.String[]

Türk Halk Müziği Çocuk Korosu ve Dünya Müziği derneği Çok Sesli Korosu'nun yeni yıl konseri, 7 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Türk Halk Müziği Çocuk Korosu ve Dünya Müziği derneği Çok Sesli Korosu'nun yeni yıl konseri, 7 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Suat Şahin, Derya Bostan, Veli Sarı ve Erdinç Ertüzün'ün şefliğinde sahneye çıkacak çocuk korosu, en güzel şarkılarını sanatseverler için seslendirecek.

Tayyare Kültür Merkezi'nde saat 20.00'da başlayacak konser, ücretsiz izlenebilecek.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çocuk Korosunun Yeni Yıl Konseri 7 Ocakta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı