Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı - Son Dakika

Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı

08.09.2012 11:45
Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı, System.String[]

Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisinin 2012 - 2013 yılı kurs kayıtların başladığını ve kayıtların 14 Eylül tarihinde son bulacağını söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisinin 2012-2013 yılı kurs kayıtların başladığını ve kayıtların 14 Eylül 2012 tarihinde son bulacağını söyledi.

Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisinin ortaöğretim için tüm dersler, sportif ve sosyal yaşam ile rehberlik ve danışmanlık olmak üzere 3 ayrı ana başlıkta olduğunu belirten Büyükkılıç "İkinci 4 yıl olarak bilinen ve orta öğretim de okuyan öğrencilere dönelik kurslarımız başladı. Geçen yıla göre 6, 7 ve 8'inci sınıflara yönelik tüm dersler bölümünde Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler dersleri mevcuttur. Sportif ve Sosyal Yaşam bölümünde Yaşam Boyu Spor, Voleybol, Basketbol, Yüzme, Halk Oyunları, Tiyatro ve İzcilik dersleri verilecektir. Ayrıca Danışmanlık ve Rehberlik konusunda kurs alabileceklerdir. Bu yıl toplamda 10 ayrı branşta kurs verilecektir." dedi.

Merkez, Bel-Sin, Yeniköy, Danışmentgazi, Melikgazi ,Selçuklu,İldem, Mimarsinan,

Keykubat

ve TOKİ olmak üzere 10 ayrı semtte Çocuk meclisinde kurs açılacağını ifade eden Büyükkılıç, kayıtların 14 Eylül 2012 tarihine kadar devam edeceğini,kurslara katılmak isteyenlerin kurs

merkezlerine bu tarihe kadar başvurulması gerektiğini kaydetti.

Büyükkılıç, çocukların sosyal gelişimine ve eğitim düzeylerine büyük katkı sağlayan bu kurslara büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi.

(SK)

08.09.2012 11: 24: 58

TSI

NNNN - KAYSERİ

Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı
Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı
Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çoçuk Meclisinde Kurslara Kayıtlar Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Seda Sayan, yeni işiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok