Son Dakika Haberleri: Çocuklar Duymasın'da Havuç Karakterini Furkan Kızılay Yerine Başka Biri Oynayacak

Çocuklar Duymasın'da Havuç Karakterini Furkan Kızılay Yerine Başka Biri Oynayacak

5 ay önce

Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın'da yer almayacağını söylemesinin ardından dizinin yapımcısı Birol Güven, "Havuç karakteri diziden çıkarılmayacak Furkan yerine başka biri olacak." dedi.

Kanal D'de yayınlanacak olan  Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı  Birol Güven, "Havuç bizim karakterimiz, Furkan'ın yolu açık olsun!" dedi. Havuç karakteri için başka bir oyuncunun olacağını belirtti.

HAVUÇ'U BAŞKA BİR OYUNCU CANLANDIRACAK

23 Temmuz Pazar akşamı yeniden ekrana gelmeye hazırlanan televizyonun fenomen işlerinden ' Çocuklar Duymasın'ın yeni kadrosunda geçtiğimiz dönem Survivor'da iz bırakan  Furkan Kızılay "Yer almayacağım" diyerek son noktayı koymuştu. Genç oyuncu başka işlerde yer almak istediğini açıklayınca gözler  Birol Güven'e çevrilmişti. Yeni sezon ' Çocuklar Duymasın'da Havuç karakteri diziden çıkartılmayacak. Havuç'a başka bir oyuncu hayat verecek.

KEMAL KURUÇAY DA DİZİDE YER ALACAK

Seksenler dizisinden  Suzan Kardeş'ten sonra usta oyuncu  Kemal Kuruçay da  Çocuklar Duymasın'da izleyeceğiz. Başlangıç iki kişi ama  Birol Güven  Seksenler'den transfere açık kapı bırakıyor.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Babası ve Sevgilisinin İşkencesine Uğrayan Küçük Kız: Canım Çok Acıyordu Tramvaydaki Sosyal Deney Kontrolden Çıkınca Az Daha Dayak Yiyecekti
Acun Ilıcalı'nın İlk Göz Ağrısı Banu, İlk Kez Canlı Yayında!