Çocuklar İçin 21 Bin Euro Topladılar - Son Dakika

Çocuklar İçin 21 Bin Euro Topladılar

9 yıl önce

Bülent Babür, Uli Kreibig ve Dominik Hermann'ı tebrik eden Alman Futbol Federasyonu yetkilileri Siz örnek bir davranışta bulundunuz dediler.

Çocuklar İçin 21 Bin Euro Topladılar, System.String[]

Meksika'daki yardıma muhtaç çocuklar yararına düzenledikleri futbol turnuvası ile 21 bin 250 Euro toplayan Bülent Babür, Uli Kreibig ve Dominik Hermann'ı tebrik eden Alman Futbol Federasyonu yetkilileri Siz örnek bir davranışta bulundunuz dediler.


Almanya'nın Baden Württemberg Eyaleti'ne bağlı Friedrichshafen kenti yakınlarında 2-3 Temmuz'da düzenlenen yardım turnuvasından 21 bin 250 Euro gelir elde edildi. Aralarında Almanya, Avusturya ve İsviçre'den takımların 16 yaş futbolcularının yer aldığı onlarca sporcunun mücadele ettiği etkinlikte toplanan para Alman Futbol Federasyonu Egidius Braun Vakfı tarafından yürütülen Meksika'daki sokak çocuklarına yardım kampanyasına bağışlandı. Alman Futbol Federasyonu'nun (DFB) Frankfurt'taki merkezinde düzenlenen törende, turnuvanın mimarları Bülent Babür, Uli Kreibig ve Dominik Hermann yetkililere yardım çekini takdim ettiler.


ÖRNEK OLDUNUZ


DFB Başkan Yardımcısı ve Egidius Braun Vakfı Başkanı Karl Rothmund ile DFB Saymanı ve vakıf yöneticisi Horst R. Schmidt, üçlüyü çalışmalarından dolayı tebrik ederken Sizler örnek teşkil eden bir çalışma yaparak çocuklara yardım eli uzattınız. Bu tür çalışmaların devamını diliyoruz. Bundan böyle yapacağınız projelere de desteğimiz sürecek dediler. FC Böhringen B genç takım antrenörü üniversite öğrencisi Bülent Babür (26) Yaptığımız çalışma büyük ses getirdi. DFB yetkilileri bize 10 Ağustos'ta Suttgart'ta oynanacak olan Almanya - Brezilya maçı için 10 bilet armağan etti dedi. Çocuklar çocuklar yararına oynuyor adı altında Böhringen kasabasında gerçekleşen turnuvayı bin seyirci takip etmişti.
Son Dakika

Koronavirüs, tedbirleri harfiyen uygulayan 17 bin nüfusluk ilçeye uğramadı
Sokağa çıkma yasağına uymayan 20 yaşından küçük iki vatandaşa para cezası uygulandı Erdoğan'ın pazar yerlerine maskesiz gidilmeyeceğini duyurmasının ardından Avcılar'daki pazarda dikkat çeken görüntü