Çocuklar Toros Dağları'ndan getirilen karla coşkuyu yaşadı - Son Dakika

Çocuklar Toros Dağları'ndan getirilen karla coşkuyu yaşadı

4 gün önce

MERSİN (İHA) – Mersin'de Toroslar'dan getirilen kar ile kartopu oynayan minik öğrenciler, ilk kez kar görmenin sevincini yaşadı.

Çocuklar Toros Dağları'ndan getirilen karla coşkuyu yaşadı, System.String[]

MERSİN (İHA) – Mersin'de Toroslar'dan getirilen kar ile kartopu oynayan minik öğrenciler, ilk kez kar görmenin sevincini yaşadı.


Mezitli Belediyesi Bircan Tüfekçioğlu Çocuk Gündüz Evi'nde kar sevinci yaşandı. Başkan Neşet Tarhan, çocuklara sürpriz yaparak Toroslar'ın yüksek bölgelerinden kamyonla kar getirilmesini sağladı. Birçoğu ilk kez kar gören öğrenciler, büyük coşku yaşadı. Bahçeye çıktıklarında karla karşılaşan minik öğrenciler büyük şaşkınlık yaşarken, kendilerini karların üzerine bıraktı. Öğrenciler, okul bahçesinde Başkan Tarhan'la kartopu oynadı. Öğretmen ve veliler de öğrencilerin keyfine ortak oldu.


Bircan Tüfekçioğlu Çocuk Gündüz Bakımevinde eğitim alan çocuklara küçük sürprizler yapmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Tarhan, "Çocuklarımıza kar sürprizi yaparak birlikte kartopu oynadık. Eğitimin aynı zamanda eğlencenin de bir parçası olduğunu göstermek istedik. Onları mutlu edebilmek ve bu konuda destekleyebilmek bizim için en büyük mutluluk. Onların bu mutlu halini görmek bizim için en büyük kazanç diye düşünüyoruz. Öğretmenlerimiz, velilerimiz ve miniklerimizle mutlu bir gün yaşadık" dedi. - MERSİN

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 12:06 Kaynak: İHASon Dakika

26 yıllık deneyimi sayesinde "Kadınlar yapamaz" denilen taksiciliği yapıyor
Kim ne kadar AGİ alıyor? İşte çocuk sayısına göre değişen asgari ücret Eşini boşanmaktan vazgeçmediği için vurmuş Damadını öldüren kayınpederden kan donduran savunma: Gelinimle ilişkisi vardı

Son Dakika Haberleri