Çocuklara Yıldızlardan Masallar - Son Dakika

Çocuklara Yıldızlardan Masallar

22.03.2017 11:04
Çocuklara Yıldızlardan Masallar, System.String[]

Medya, sinema ve sanat dünyasının ünlüleri , "Koruncuk Vakfı" yararına anlamlı bir projede buluştu.

Medya, sinema ve sanat dünyasının ünlüleri , "Koruncuk Vakfı" yararına anlamlı bir projede buluştu. Her çocuğun şefkat, sevgi, oyun, eğlence olanaklarından yararlanarak çağdaş eğitim alma ve yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen "Türkiye Korunma İhtiyacındaki Çocuklar Vakfı" yararına, 'Yıldızlardan Masallar' projesinin lansmanı geçtiğimiz gün Akatlar Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Aydan Şener, Arda Aydın, Ayşe Kucuroğlu, Buse Terim, Burcu Kara, Barış Özcan, Bay J, Blogger Elif Doğan, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Çetin Altay, Doğa Rutkay, Deniz Özerman, Elif Güvendik, Erdem Yener, Efe Aydın, Fikret Dedeoğlu, Geveze, Gökhan Türkmen, Gülin İyigün, Hakan Gerçek , İpek Tanrıyar, Kalust Şalcıoğlu, Ruhi Çenet, Sermiyan Midyat, Sema Öztürk, Suna Akyıldız, Tanem Sivar, Umut Oğuz, Mehtap Bayrı, Mustafa Üstündağ, Blogger Melinasmom, Merve Özkaynak, Nuri Harun Ateş, Oylum Talu, Orkun Işıtmak, Vatan Şaşmaz, Yılmaz Sütçü, Yeliz Güler, Yeliz Doğramacılar Arman ve daha bir çok yıldız isim bu proje için bir araya geldiler.

Projede yer alan ünlüler, Youtube ta 'Yıldızlardan Masallar' kanalında (https://www.youtube.com/channel/UCemyNA659ChsL-5iXXmafYQ) masalları korunma ihtiyacındaki çocuklar için anlattılar. Ünlü isimler, dünya masallarını, anonim mirasımız olan ninnileri ve Türk Masallarını da bu kanalda kendi yorumları ile çocuklara bir kez daha sevdirmek için bu projede yer aldıklarını söylediler.

Televizyon dünyasının sevilen sunucusu Elif Güvendik'in sunumunu üstlendiği lansmanın Proje Koordinatörü Deniz Şen yaptığı konuşmada 'Amacım, sürekli gelişen dijital dünyanın gücünü kullanarak, çocuklar için sürdürülebilir bir gelir kaynağı oluşturmaktır. Çocuklar için hep beraber bir nevi digital kumbara oluşturmuş olduk.

Youtube'taki kanalımızdan masallar dinlendikçe artan gelirler, Koruncuk Vakfındaki çocuklarımıza gidecek. Dolayısıyla her tıklama, beğeni , paylaşım ve abone artışıyla günden güne büyüyerek çocukların hayallerini besleyen güzel bir kanal haline geleceğini düşünüyoruz. Bu güzel ve anlamlı günümüzde bizi yalnız bırakmayan değerli basın mensubu arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum ' diyerek duygularını ifade etti.

Çocuklara Yıldızlardan Masallar

Son Dakika Ekonomi Çocuklara Yıldızlardan Masallar - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı