Son Dakika Haberleri: Çocuklardan Başkan Boz'a Park Sorusu

Çocuklardan Başkan Boz'a Park Sorusu

2 yıl önce

"Mahalle Buluşmaları" kapsamında Yenimahalle sakinleri ile Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda bir araya gelen Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi.

Çocuklardan Başkan Boz'a Park Sorusu, System.String[]

"Mahalle Buluşmaları" kapsamında Yenimahalle sakinleri ile Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda bir araya gelen Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Başkan Boz'a en dikkat çekici sözleri çocuklar söyledi.


Toplantının yapıldığı yerin park olduğunu söyleyen çocuklar, Başkan Boz'a parklarda neler yapıldığını sordu. Boz'un "Oynanır" demesi üzerine çocuklar, "Parkların asıl amacı biz çocukların doyasıya eğlenmesi değil midir? Ama ne top oynayabiliyoruz ne de bisiklete binebiliyoruz. Göreviler bizi dışarı çıkarıyor. Eğer bizler burada oynayamayacaksak ya da eğlenemeyeceksek bu parkları ne yapalım" dediler.


Çocukların medeni cesareti ve isteğinden dolayı memnun kalan Boz, "Bebekleri ile gelen anneler bebek arabalarını sürmekte sıkıntı çekebilir veya top oynarken küçük kardeşlerinize çarpabilir. Kalabalık olmadığında dikkat ederek oynamaya söz verirseniz güvenlikçilerimiz de izin verecektir" dedi.


Boz, Çankırı'daki çocukların bu aktiviteleri büyükleri ile birlikte yapabilmeleri için Spor Vadisi Projesi'ni hayata geçirmek için uğraştıklarını da sözlerine ekledi. - ÇANKIRI

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2018 03:43 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek
Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu Nazilli'de eğlence merkezinde çalışan yabancı uyruklu 8 kadın hasta çıktı