Enkaz altında kalan karısı ve çocuklarının sesini duyan adamın sevinci kameralara yansıdı - Son Dakika

Enkaz altında kalan karısı ve çocuklarının sesini duyan adamın sevinci kameralara yansıdı

31.10.2020 13:21

İzmir'de meydana gelen depremde Doğanlar Apartmanında Seher Perinçek ve 4 çocuğu enkaz altında kaldı. Kurtarma çalışmalarına katılan baba Oğuz Perinçek enkaz altındaki eşinin sesini duyunca büyük bir mutluluk yaşadı. Anne ve 3 çocuğu enkazdan çıkarılırken, 3 yaşındaki Elif Perinçek'i kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Merkez üssü İzmir Seferihisar olan 6.6 büyüklüğündeki depremde enkaza dönen Bayraklı ilçesindeki Doğanlar apartmanında Ege Üniversitesinde öğretim görevlisi olan Seher Perinçek ve 10 yaşındaki ikizleri Elzem, Ezel, 6 yaşındaki Umut ve 3 yaşındaki Elif Perinçek'le ekipler temasa geçti. Seher Perinçek, ikizler ve 6 yaşındaki Umut enkaz altında çıkarılırken, Elif Perinçek'in kurtarma çalışmaları devam ediyor.

ÇALIŞMALARA KATILAN BABA, EŞİNİN SESİNİ DUYUNCA BÜYÜK BİR MUTLULUK YAŞADI

Dairenin salon bölümünde hep birlikte bir arada oldukları öğrenilen aileye ulaşmak için baba Oğuz Perinçek de ekiplerle birlikte hareket etti ve çalışmalara destek verdi. Yapılan çalışmalar sırasında eşinin sesini duyan Oğuz Perinçek ve ailesi büyük mutluluk yaşadı. Birbirlerine sarılan Perinçek ailesi duygularını paylaştı.

"EŞİM DE ÇOCUKLARIM DA İYİ"

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Perinçek, "Eşimde çocuklarım da iyi. Abinin biri girmiş çocuklarla da konuşmuş. Babanız da burada demiş" dedi.

"İÇERİYE GİRENLER ÇOK İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ"

Kızından haber alan Bekir Dereli de büyük mutluluk yaşadı. Dereli, "Enkaz altında 5 kişi var. Kızımla birlikte 4 torunum var. Hepsi aynı yerde ve sağlıkları yerinde. Çok mutluyum, çok. Allah onları bize bağışladı. Melek onlar melek! Hamdolsun Allah'ım sana, şükürler olsun. İki dakika önce seslerini duymuşlar. İçeriye girenler çok iyi olduğunu söyledi. Evlatlarıyla bir arada beraberlermiş. İkinci kattalar" diye konuştu.

ELİF PERİNÇEK HALA ENKAZ ALTINDA

Öte yandan anne Seher Perinçek ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılırken, Elif Perinçek'i kurtarma çalışmaları hala devam ediyor.

Enkaz altında kalan karısı ve çocuklarının sesini duyan adamın sevinci kameralara yansıdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Enkaz altında kalan karısı ve çocuklarının sesini duyan adamın sevinci kameralara yansıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Depremin üstünden saatler geçti, Doğanlar apartmanındaki Küçükyumuk Ailesi'den haber yok Depreme hazırlık toplantısında depreme yakalandılar İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarıldı 17 saat sonra kurtarılan İnci, enkaz altında böyle bekledi: Abla çok korkuyorum, elimi tutar mısın Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü