Çocuklarıyla Spor Yapıyorlar - Son Dakika

Çocuklarıyla Spor Yapıyorlar

15.01.2012 15:20
Çocuklarıyla Spor Yapıyorlar, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Kepez Spor Merkezi'nde kadınlar, çocuklarıyla birlikte pilates, step-areobik ve yoga yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Kepez Spor Merkezi'nde kadınlar, çocuklarıyla birlikte pilates, step-areobik ve yoga yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek, yaptığı açıklamada, Kepez ASMEK binası altında açılan Kepez Spor Merkezi'nde kadınların ücretsiz pilates, step-aerobik, aletli jimnastik ve yoga kurslarına katılabildiğini belirtti. 1,5 ayda yaklaşık 500 kadının kursa kayıt yaptırdığını kaydeden Akyürek, hergün saat 09.00 ile 21.00 arasında kursların devam ettiğini bildirdi. Çocuklu kadınların da kurslara katılabildiğini ifade eden Akyürek, çocukların anneleriyle birlikte spor yaparak spor alışkanlığı kazandıklarını kaydetti.

Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın kadınların sağlıklı yaşam sürmelerine büyük önem verdiğini ve bu doğrultuda Muratpaşa ile Konyaaltı ilçelerinde de spor merkezlerinin açılması yönünde çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Pilates kursuna İrem ve Zeynep adlı çocuklarıyla katılan ev hanımı Tuğba Çelik, verilen hizmetten büyük memnuniyet duyduklarını kaydetti. Kurslardan büyük keyif aldıklarını belirten Çelik, "Çocuklarım kursa gelirken arkamdan ağlıyorlardı. Aklım evde kalıyordu. Şimdi çocuklarımızı da getirebiliyoruz. Çok güzel bir ortamımız var. Eğitmenlerimiz çok iyi ve kurslar oldukça eğlenceli geçiyor" dedi.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çocuklarıyla Spor Yapıyorlar - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün 23:37 Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün Düğün yeri savaş alanına döndü! Halaylar sustu, iki grup arasında silahlı çatışma çıktı 23:29 Düğün yeri savaş alanına döndü! Halaylar sustu, iki grup arasında silahlı çatışma çıktı İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı 22:59 İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı
Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! 22:26 Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! "Siz Amerika'nın hizmetkarısınız" deyince milletvekilleri buz kesti Son Dakika: Türkiye'de 25 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 26 bin 145 yeni vaka tespit edildi 21:13 Son Dakika: Türkiye'de 25 Eylül günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 26 bin 145 yeni vaka tespit edildi Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan 20:50 Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan "Göster cep telefonunu" tepkisi
ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 16:18 Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık
Advertisement