"Çocukluk aşkıma geri döndüm" diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı - Son Dakika

"Çocukluk aşkıma geri döndüm" diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı

Beşiktaş'tan ayrılarak Fenerbahçe ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Caner Erkin, çocukluk aşkına geri döndüğünü ve bu nedenle çok mutlu olduğunu söyledi. Taraftardan ve camiadan destek isteyen milli futbolcu, Inter'e gittikten sonra sarı-lacivertlilere geri dönmek istediğini ancak farklı nedenlerle gerçekleşmediğini ifade etti.

Beşiktaş'la sözleşme yenilemeyen ve Fenerbahçe ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan milli futbolcu Caner Erkin, imzanın ardından Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE ÇOCUKLUK AŞKIM"

Transferini değerlendiren Caner Erkin, "Camiama, en sevdiğim yere, çocukluk aşkıma geri döndüğüm için farklı duygular içindeyim. Aşırı mutluyum. Fenerbahçe'ye gelmeyi çok istiyordum. Transferle ilgili hiçbir sıkıntı yoktu. Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Bunu söylememe gerek yok herhalde. Çok basit bir transfer süreci oldu. Gelmeyi çok istiyordum. Emre Ağabey ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni ne kadar istediklerini, bana ne kadar değer verdiklerini gösterdikleri için. Çok sağ olsunlar. Ben bu değere, camiamıza, taraftarımıza en iyi şekilde karşılık vereceğim." ifadelerini kullandı.

"GERİ DÖNMEK İSTEDİM! TUTKUM HEP AYNIYDI"

Fenerbahçe'den ayrılığı ve geri dönüşünü yorumlayan Caner, "4 senelik ayrılık oldu. Buradan bakmak gerekirse, profesyonel hayatıma devam etmek zorundaydım. Böyle bir karar oldu. Ondan önce Inter macerası oldu. Yine ben Fenerbahçe'ye dönmek istedim. Farklı sebeplerden dolayı dönemedim, onları da konuşmamıza gerek yok. Sonuçta yine buluştuk. Fenerbahçe'ye olan bağım, Fenerbahçe'ye olan tutkum aynı şekilde devam etti. Profesyonel futbolcular olduğumuz için ben her oynadığım kulüpte elimden gelen her şeyi vermeye çalıştım. Hem çocukluk aşkım, hem o süreden gelen süreçte artık bütün her şeyimle artık... Fenerbahçe'de bırakmak istiyorum futbolu. Beni yine aynı Caner Erkin, daha fazlasını veren, her şeyiyle kulübe hizmet eden Caner olarak görecekler. Bundan şüpheleri olmasın." açıklamasını yaptı.

Son olarak taraftara da seslenen Caner, "Çok büyük camiayız. Biz Fenerbahçe'yiz. Her şeyin üstesinden geliriz. Birlik olalım. Hep beraber olalım. Çok büyüğüz, daha da büyüyelim." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

 Çocukluk aşkıma geri döndüm diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 18:03

Son Dakika Spor 'Çocukluk aşkıma geri döndüm' diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (45)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Tayyip Erdoğan'dan sonra siyaset yapmayacağım Erdoğan'ın imzasıyla 6 üniversiteye rektör atandı Bakan Soylu, Cübbeli Ahmet'in "Selefi dernekleri silahlanıyor" iddiasıyla ilgili konuştu: Bildiklerini anlatacak Bakan Soylu'dan çok tartışılacak gönderme: AYM Başkanı'nın aldığı komiser yardımcılarının yüzde 41'ini FETÖ'den ihraç ettim Ünlü Instagram modeli Monique Agostino, hırsızlık suçundan 24 ay hapis cezasına çarptırıldı Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Ankara'daki sağlık çalışanlarına saldırı girişiminin fotoğraf kareleri ortaya çıktı Abdurrahim Albayrak'ın "Beyaz sayfa açalım" sözlerine Terim'den tepki: Aynı fikirde değilim, buna mecbur da değilim