Coen Kardeşler Tv Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor - Son Dakika

Coen Kardeşler Tv Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor

12.01.2017 12:22
Coen Kardeşler Tv Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor, System.String[]

NEW Amerikalı senarist ve yönetmen Coen kardeşler, ilk kez televizyon için dizi çekmeye hazırlanıyor.

NEW Amerikalı senarist ve yönetmen Coen kardeşler, ilk kez televizyon için dizi çekmeye hazırlanıyor.

Annapurna Yapım Şirketi, Joel ve Ethan Coen kardeşlerin üzerinde çalıştığı "The Ballad of Buster Scruggs" adlı dizinin Western içerikli olacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada Coen kardeşlerin senaryosunu yazıp yönetecekleri dizinin "yenilikçi televizyon ve tiyatro yaklaşımıyla" çekileceği belirtildi.

"Raising Arizona", "Fargo", "The Big Lebowski" ve "No Country for Old Men" gibi filmlere imza atan Coen kardeşler, daha önce televizyon için proje yapmamıştı.

Ethan Coen, 2015'teki Cannes Film Festivali'nde "çok uzun süredir televizyon şovu izlemediğini" söylemişti.

İkili, "Fargo" adlı filmlerinin televizyona uyarlanmasına da katkıda bulunmamıştı.

13 kez Oscar'a aday gösterilen Coen Kardeşler, 1995'te "Fargo" ile "En İyi Orijinal Senaryo", 2007'de de Türkiye'de "İhtiyarlara Yer Yok" adıyla gösterime giren "No Country for Old Man" ile "En İyi Film", "En İyi Yönetmen" ve "En İyi Uyarlama Senaryo" alanlarında Oscar'a layık görülmüştü.

Coen Kardeşler Tv Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Coen Kardeşler Tv Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki öfkeli haliyle ilgili iddia: CHP'den kopuşları engellemeyi ve kararsızları yanında toplamayı hedefliyor Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler