Çok güzel bir aşk filmi - Son Dakika

Çok güzel bir aşk filmi

14.11.2019 10:18
Çok güzel bir aşk filmi, System.String[]

Baran Seyhan'ın yazıp yönettiği, başrollerini Aslı Tandoğan ve Emre Karayel'in paylaştığı "Söz Vermiştin" sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Baran Seyhan'ın yazıp yönettiği, başrollerini Aslı Tandoğan ve Emre Karayel'in paylaştığı "Söz Vermiştin" sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Film için önceki gün ilk olarak basın gösterimi yapıldı. Kanyon'da yapılan basın gösteriminde soruları yanıtlayan Aslı Tandoğan, "Çok güzel bir aşk filmi yaptık" dedi. "Söz Vermiştin"e aynı günü akşamı Soho Housa'da özel bir gösterim de yapıldı. Gösterime ünlü isimler katıldı. "Söz Vermiştin", yarın vizyona girecek.

Film tekliflerini kabul etmiyorum

Gösterime Jülide Kural ile katılan Kadir İnanır, "Film teklifleri geliyor ama kabul etmiyorum. Yapacağım işler, bugüne kadar yaptığım filmlerle eşdeğer olmalı" dedi.

Mehmet Aslantuğ gösterime oğlu Can ile katıldı.

Çok güzel bir aşk filmi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Çok güzel bir aşk filmi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İSKİ'den su fiyatlarına yüzde 25 zam teklifi Ayak bileği kırılan eski Galatasaraylı Felipe Melo 4 ay forma giyemeyecek Fransa'da İslam düşmanlığı devam ediyor! Türk derneğine çirkin saldırı Pınar'ın katilinin sözleri davaya damga vurdu: İçkime ilaç attı, erkeklere tecavüz ettirdi Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı sevgilisiyle sarmaş dolaş poz verdi Son Dakika: İlaç devleri Pfizer ve BioNTech'ten müjde! Ürettikleri korona aşısı yüzde 90'dan fazla etkili "Caner gibi Arda da milli formayı giyebilir" diyen Şenol Güneş'ten çağrı: İyi bir sol bek varsa gönderin Yeni ABD Başkanı Joe Biden'ın ilk hamlesi, Trump'ın kovduğu ismi koronavirüsle mücadele ekibine başkan yapmak oldu