"Çok Güzel Hareketler 2"den Selda Bağcan sürprizi - Son Dakika

"Çok Güzel Hareketler 2"den Selda Bağcan sürprizi

08.11.2019 17:01

Programın bu pazar ekrana gelecek olan bölümüne Çok Güzel Hareketler 2'nin alt yapı ekibinin Selda Bağcan performansı damgasını vuracak.

Programın bu pazar ekrana gelecek olan bölümüne Çok Güzel Hareketler 2'nin alt yapı ekibinin Selda Bağcan performansı damgasını vuracak.

Ortaya kahkaha dolu görüntülerin çıktığı skeç sonrası Yılmaz Erdoğan "Ezelden beri hayranı olduğum çok büyük usta Selda Bağcan'ı böyle kahkahalar eşliğinde anmak çok güzel oldu. Keşke bir gün şahsen programımıza gelse.."dedi.

Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümü ile pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de.

 Çok Güzel Hareketler 2 den Selda Bağcan sürprizi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Çok Güzel Hareketler 2'den Selda Bağcan sürprizi - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Fatih Terim'in görevine devam etmesinin ardından G.Saray yönetiminden ilk açıklama Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Karantina kurallarını ihlal eden Cristiano Ronaldo'yla ilgili soruşturma başlatıldı Son Dakika: Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan, sınır birlikleri komutanını görevden aldı 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu