Çok Okuyan Öğrenciler Geziyle Ödüllendirildi - Son Dakika

Çok Okuyan Öğrenciler Geziyle Ödüllendirildi

21.06.2012 13:01
Çok Okuyan Öğrenciler Geziyle Ödüllendirildi, System.String[]

Selçuklu Belediyesi tarafından düzenlenen "Çok Okuyan Kazanıyor" yarışmasında dereceye giren öğrenciler Güneydoğu gezisi ile ödüllendirildi.

Selçuklu Belediyesi tarafından düzenlenen "Çok Okuyan Kazanıyor" yarışmasında dereceye giren öğrenciler Güneydoğu gezisi ile ödüllendirildi.

Selçuklu Belediyesi bünyesindeki kütüphanelere üye olan öğrenciler aileleriyle birlikte 4 günlük geziye çıktı.

Tarsus'da Ashab-ı Kehf Mağarası, Bilal-i Habeşi Mescidi ve Sean Paul Kilisesi'ni ziyaret eden öğrenciler, Adana'da panoromik şehir turu yaptı.

Ardından GAP bölgesi ve Mardin'e geçen öğrenciler, Harran Ovası'nda dünyanın ilk üniversitesi ile bölgeye özgü mimari yapısıyla dikkati çeken Harran evlerinde incelemelerde bulundu.

Muhabir: Sayed Khodaberdi Sadat/ Mümin Altaş

Yayıncı: Metin Bolat - KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çok Okuyan Öğrenciler Geziyle Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız