Çolpan İlhan Başkentlilerle Buluştu - Son Dakika

Çolpan İlhan Başkentlilerle Buluştu

17.02.2012 19:08
Çolpan İlhan Başkentlilerle Buluştu, System.String[]

Sadri Alışık Tiyatrosu'nun usta oyuncularından Çolpan İlhan ve "Sonbaharı Beklerken" adlı oyunun ekibi, Ankaralılar ile bir araya geldi.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nun usta oyuncularından Çolpan İlhan ve "Sonbaharı Beklerken" adlı oyunun ekibi, Ankaralılar ile bir araya geldi.

Usta oyuncu Çolpan İlhan ve "Sonbaharı Beklerken" adlı oyunun ekibi, Nata Vega Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe katıldılar. Hayranlarına imza dağıtan İlhan ve arkadaşları, onlarla hatıra fotoğraf çektirdi. Ankara'daki tiyatro seyircisini çok beğendiğini belirten Çolpan İlhan, "Ankara seyircisi, tiyatro sever bir seyircidir" diye konuştu.

'Iris' isimli filmden uyarlanan, yönetmenliğini Naşit Özcan'ın yaptığı 'Sonbaharı Beklerken' adlı oyunda İlhan, Iris Murdoch'u canlandırıyor. Oyun, hayatını alzheimer hastası olarak geçiren ünlü yazar Iris Murdoch ile kocası John Bayley arasında yaşanan olağanüstü aşkı anlatıyor. - ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çolpan İlhan Başkentlilerle Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Leipzig maçında sakatlanan Başakşehir'li Caiçara, hastaneye kaldırıldı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı