Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü - Son Dakika

Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü

27.01.2021 10:15
Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü, System.String[]

Bir firmanın özel üretimi olan çöp kutusunun fiyatı sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar 12 bin 950 liraya satılan çöp kutusu için yüzlerce yorum yaptı. Ürünün fiyatı ile dalga geçilirken, "Ücretsiz kargo olması ürünü cazip kılmaktadır" şeklinde yorumlara yer verildi.

Daha önce birçok firma ürettiği ürünlere biçilen fiyatlar ile gündem oldu. Çok basit ürünler için istenen yüksek fiyatlar sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekerken, bunlara bir yenisi daha eklendi.

YÜZDE 10 PİRİNÇ KAPLAMAYMIŞ

Bir firma özel üretim olan çöp kutusunu 12 bin 950 liraya satışa sundu. Ürünün yüzde 90 demir, yüzde 10 ise pirinç kaplama olduğu belirtildi. Dudak baskılı kutunun çapı 26, yüksekliği ise 28 cm olarak aktarıldı.

Çöp atmaya kıyamayacaksınız! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü

"ÜCRETSİZ KARGO OLMASI ÜRÜNÜ CAZİP KILMAKTADIR"

Bu durum sosyal medyada kullanıcıların tepkisini çekerken, ürün alay konusu oldu. Konuyla ilgili olarak yüzlerce paylaşım yapılırken, bir kullanıcı "Ücretsiz kargo olması ürünü cazip kılmaktadır" şeklinde yorumda bulundu.

Çöp atmaya kıyamayacaksınız! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü
Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü

Son Dakika Ekonomi Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (2)
  • Reklam Kokan Hareketler Mark :): Bedava reklam yapmışlar işte ne güzel. Beş kuruş para vermeden hem sosyal medyada viral hemde haber sayfalarına konu olmuş. :) Cevap Yaz 20 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

İşlerin iyi gitmediği Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan takımı topladı! Birlik mesajı verildi Denizli'de restoranda çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti Otomotiv devi Peugeot yeni logosunu tanıttı Sarıyer'de define avına çıkan şahıslar kazdıkları metrelerce derinlikteki iki çukurda suçüstü yakalandı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Tam kapanma gibi bir durumu şu an düşünmüyoruz Öz kızını kurşuna yağmuruna tutarak katleden cani baba, mahkemede utanmadan kendisini savundu Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi Benzin içme bağımlılığı olan genç kadın, ölümle burun buruna yaşıyor