Son Dakika Haberleri: Çorlu'da Kaçakçılığa Geçit Yok

Çorlu'da Kaçakçılığa Geçit Yok

8 gün önce

Çorlu'da kaçakçılığa geçit yok Çorlu'da kaçak elektronik sigara ve telefon ele geçirildiTEKİRDAĞ - Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından durdurulan araçta çok miktarda kaçak malzeme ele geçirildi.

Çorlu'da kaçakçılığa geçit yok
Çorlu'da kaçak elektronik sigara ve telefon ele geçirildi

TEKİRDAĞ - Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından durdurulan araçta çok miktarda kaçak malzeme ele geçirildi.
Edirne'den İstanbul'a uyuşturucu madde ya da kaçak eşya sevk edileceği bilgisine erişen Çorlu KOM ekipleri plakası önceden tespit edilen aracı durdurmak için kontrol noktası oluşturdu.
Çorlu'da İstanbul yönünde uygulama noktası hazırlayan polis ekipleri 22 RJ 805 plakalı aracı durdurdu. Araçta yapılan aramalarda yaklaşık 100 adet kaçak telefon bin adet elektronik sigara, yaklaşık 3 bin adet elektronik sigara yedek parçası, yaklaşık bin 500 adet gözlük, 5 bin adet telefon ekranı, 4 binden fazla TR bandrolü, telefon filmleri, telefon iletkenleri ve çeşitli telefonlara ait ekranlar ele geçirildi.
Kaçak malzemelere el koyan polis ekipleri araçta bulunan bir kişiyi de hakkında yasal işlem yapılmak üzere gözaltına aldı.
Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR


O Ses Türkiye'de Murat Boz'dan Olay İtiraf: Telefon Başında Bekledim Kahvehanede Baba ve Oğlu Vuran Zanlı, "İstersen Seni de Vurayım" Diyerek Muhabire Tepki Gösterdi

Eşini ve Kızını Öldüren Emekli Astsubay İntihar Etti Düğünde İstediği Şarkı Çalınmadığı İçin Ortalığı Birbirine Katan Cezaevi Firarisi Yakalandı