Son Dakika Haberleri: Çorlu'da Kaçakçılığa Geçit Yok

Çorlu'da Kaçakçılığa Geçit Yok

4 ay önce

Çorlu'da kaçakçılığa geçit yok Çorlu'da kaçak elektronik sigara ve telefon ele geçirildiTEKİRDAĞ - Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından durdurulan araçta çok miktarda kaçak malzeme ele geçirildi.

Çorlu'da kaçakçılığa geçit yok
Çorlu'da kaçak elektronik sigara ve telefon ele geçirildi

TEKİRDAĞ - Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından durdurulan araçta çok miktarda kaçak malzeme ele geçirildi.
Edirne'den İstanbul'a uyuşturucu madde ya da kaçak eşya sevk edileceği bilgisine erişen Çorlu KOM ekipleri plakası önceden tespit edilen aracı durdurmak için kontrol noktası oluşturdu.
Çorlu'da İstanbul yönünde uygulama noktası hazırlayan polis ekipleri 22 RJ 805 plakalı aracı durdurdu. Araçta yapılan aramalarda yaklaşık 100 adet kaçak telefon bin adet elektronik sigara, yaklaşık 3 bin adet elektronik sigara yedek parçası, yaklaşık bin 500 adet gözlük, 5 bin adet telefon ekranı, 4 binden fazla TR bandrolü, telefon filmleri, telefon iletkenleri ve çeşitli telefonlara ait ekranlar ele geçirildi.
Kaçak malzemelere el koyan polis ekipleri araçta bulunan bir kişiyi de hakkında yasal işlem yapılmak üzere gözaltına aldı.
Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR


Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı Beren Saat, Fotoğrafıyla Takipçilerini Tedirgin Etti! Türkiye Birincisi Oldu, Üniversiteden Gelen "Atanamadınız" Yazısıyla Neye Uğradığını Şaşırdı