Çorlu'da Voleybol Eğitim Semineri Yapıldı - Son Dakika

Çorlu'da Voleybol Eğitim Semineri Yapıldı

18.02.2012 15:00
Çorlu'da Voleybol Eğitim Semineri Yapıldı, System.String[]

Türkiye Voleybol Federasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliği ve Çorlu Belediyesinin ev sahipliğinde voleybol eğitim semineri yapıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliği ve Çorlu Belediyesinin ev sahipliğinde voleybol eğitim semineri yapıldı.

Seminer kapsamında Tekirdağ ve Çorlu'da öğretmen ile antrenörlere 3 gün boyunca Türkiye Voleybol Federasyonunun görevlendirdiği uzmanlarca eğitim verildi.

Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesinde gerçekleştirilen seminerde, Hacettepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Voleybol Genç Milli Takım Kondisyoneri Nihat Özgören, öğretim görevlisi Barbaros Çelenk ve Türkiye Voleybol Federasyonu Eğitim Kurumu Sorumlusu Tarık Türker tarafından teorik bilgiler aktarıldı.

Eğitim programının sonunda organizasyonda emeği geçen Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Feridun Demir, Voleybol İl Temsilcisi Kazım Ceyhan'a ve Voleybol İl Koordinatörü Hacet Değirmenci'ye Türkiye Voleybol Federasyon Başkanlığı tarafından teşekkür belgeleri verildi. Ayrıca seminere katılan öğretmen ve antrenörlere de sertifika dağıtıldı.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çorlu'da Voleybol Eğitim Semineri Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot