Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı - Son Dakika

Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı

07.09.2012 12:40
Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı, System.String[]

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 186.yıl dönümü yurt genelinde olduğu gibi Çorlu Belediyesi'nde de kutlandı.

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 186. yıl dönümü yurt genelinde olduğu gibi Çorlu Belediyesi'nde de kutlandı.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı, Belediye Meclis Üyeleri; Evren Özmen Uludağ, Ali Çimen, Cevat Sevim, Semanur Özay ve Handan Var, Zabıta Müdürlüğü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Zabıta Müdürlüğü personelinin günün kutlayan Başkan Baysan, zabıta ekipleri ile bir süre samimi bir ortamda sohbet etti. Zabıta Müdürlüğü'nün halkın daha kolay ulaşabilmesi amacıyla Belediye İlave İş Merkezine taşındığını hatırlatan Başkan Baysan, Çorlu Zabıtası'nın görevini başarıyla yürüttüğünü belirtti.

(SŞ - )

07.09.2012 12: 14: 25

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı
Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı
Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı
Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çorlu'da Zabıta Günü Kutlandı - Son Dakika


Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti