Çorlu TSO'dan kaynakçılığı geliştirme semineri - Son Dakika

Çorlu TSO'dan kaynakçılığı geliştirme semineri

23.01.2020 16:39
Çorlu TSO'dan kaynakçılığı geliştirme semineri

Oda üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sunma adına çeşitli alanlarda mesleki eğitimler düzenleyen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, bunlara bir yenisini daha ekledi.

Oda üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sunma adına çeşitli alanlarda mesleki eğitimler düzenleyen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, bunlara bir yenisini daha ekledi. Kaynak Teknolojileri ve Kaynakçı Geliştirme Semineri, Çorlu TSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Çorlu TSO tarafından düzenlenen Kaynak Teknolojileri ve Kaynakçı Geliştirme Semineri, odanın Kuzey Eğitim Salonu'nda gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Celalettin Dündar; Sektörde Kullanılan Kaynak Yöntemleri, Elektrik Ark Kaynağı, Gazaltı MİG-MAG Kaynağı ve TİG-WİG Kaynak Yöntemleri, Tozaltı Kaynağı, Oksi Asetilen Kaynağı, Tamir Bakım ve Sert Lehimleme Teknikleri, Ramazan Aslan; Kaynak Mühendisliği, Kaynak Teknikerliği, Kaynak İnspektörlügü ile ilgili tanıtım, Mustafa Tosun; Uluslararası Kaynakçı Belgelendirmesi ve Tahribatsız, Tahribatlı Muayene Yöntemleri (NDT), Aykut Gülcan ve Erkan Koç; Sektörde Kullanılan Kaynak Makinaları, (TİG-WİG - MİG-MAG - MMA) hakkında katılımcılara bilgiler aktardılar. - TEKİRDAĞ

YORUMLAR
500
Soluk borusuna yemek kaçan öğrenciyi öğretmenleri kurtardı Soluk borusuna yemek kaçan öğrenciyi öğretmenleri kurtardı Tekirdağ'da eşini darbettiği iddia edilen kişi gözaltına alındı Tekirdağ'da eşini darbettiği iddia edilen kişi gözaltına alındı Ticaret Bakanı Mehmet Muş: 'İhracatçılarımıza ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek olmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz' Ticaret Bakanı Mehmet Muş: 'İhracatçılarımıza ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek olmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çorlu TSO'dan kaynakçılığı geliştirme semineri - Son Dakika


Advertisement