Son Dakika Haberleri: Corporate Games, İstanbul'da Başlıyor

Corporate Games, İstanbul'da Başlıyor

6 yıl önce

Şirketlerarası spor organizasyonu Corporate Games, Turkcell'in ana sponsorluğunda yarın başlıyor.6-8 Eylül arasında İstanbul'da 9 farklı mekanda gerçekleştirilecek etkinliklerde 146 şirketten yaklaşık 5 bin çalışan, şampiyon olmak için mücadele...

Corporate Games, İstanbul'da Başlıyor, System.String[]
Şirketlerarası spor organizasyonu Corporate Games, Turkcell'in ana sponsorluğunda yarın başlıyor.

6-8 Eylül arasında İstanbul'da 9 farklı mekanda gerçekleştirilecek etkinliklerde 146 şirketten yaklaşık 5 bin çalışan, şampiyon olmak için mücadele edecek. İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, iş dünyası olimpiyatları olarak da bilinen Corporate Games'e ana sponsor oldu. Şampiyonaya katılan takımlar, İTÜ Ayazağa Kampüsü merkez olmak üzere 9 farklı mekanda 16 farklı spor branşında yarışacak.

"SPORU YAYGINLAŞTIRAN PROJELERİ DESTEKLİYORUZ"

Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, Turkcell'in kurulduğu günden bu yana Türk sporuna her alanda destek verdiğini söyledi.

2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'na aday olan Türkiye'de sadece profesyonel anlamda değil, amatör olarak da spor yapılmasına yol gösterecek projelere destek verdiklerinin de altını çizen Koray Öztürkler, "Hedefimiz; sporun tabana yayılmasını sağlamak ve Türkiye'nin spor ülkesi olma yolunda atacağı adımlara katkı vermektir. Bu hedefle de bu yıl 11.'si düzenlenecek İstanbul Corporate Games'e destek veriyoruz. Bu etkinlikte her yaştan yaklaşık 5000 çalışan spor yapma fırsatı yakalayacak. Tüm sporseverlere keyifli bir şampiyona olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

TURKCELL'DEN 7 DALDA 100 SPORCU

Corporate Games'in ana sponsoru Turkcell de oyunlara 7 dalda 100'e yakın sporcu ile katılacak. Turkcell çalışanları yelken, carting, bowling, masa tenisi, tenis, yüzme ve dağ bisikletinde kıyasıya mücadele edecek.

5 BİN ÇALIŞAN YARIŞACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi himayesinde, TSYD Genel Başkanı'nın Onursal Başkanlığı'nda, Sportworks tarafından 2003 yılından bu yana düzenlenen İstanbul Corporate Games'e geçen 10 yıl boyunca 1000'in üzerinde şirket katılırken, spor yapan 36 binin üzerinde yarışmacı yer aldı. Bu yılki organizasyonda 146 şirketten yaklaşık 5 bin çalışan, 16 farklı dalda yarışacak.

16 AYRI DALDA MÜCADELE

İstanbul'un farklı spor merkezlerinde golf, basketbol(3'lü), futbol(7'li), plaj voleybolu(4'lü), voleybol, dragon boat, karting, koşu, yüzme, tenis, masa tenisi, bowling, yelken, satranç, bocce ve dağ bisikleti olmak üzere 16 branşta binlerce şirket çalışanı mücadele edecek.

ÖDÜLLER

Kurum çalışanları bireysel olarak madalyalarla ödüllendirilirken, Kurumsal Ödüller olarak en çok kişiyle katılan firmaya Sport For Life Ödülü, her spor branşının şampiyonlarına Spor Şampiyona Ödülü, her bir yarışma bölümünde oyun puanları en yüksek firmalara Bölüm Şampiyona Ödülü ve toplamda en çok madalya kazanan kuruma da Madalya Şampiyonu Ödülü ve katılımcıların oylarıyla belirlenen en iyi takım ruhuna sahip şirkete Takım Ruhu Ödülü veriliyor.

YORUMLAR


Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı Türkiye'nin Gündemine Oturan Taksici Hakkında Karar Verildi