Çorum Belediyespor'da 4 Futbolcu Kadro Dışı Bırakıldı - Son Dakika

Çorum Belediyespor'da 4 Futbolcu Kadro Dışı Bırakıldı

05.02.2015 12:00
Çorum Belediyespor'da 4 Futbolcu Kadro Dışı Bırakıldı, System.String[]

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Çorum Belediyespor'da 4 futbolcu disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldı.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Çorum Belediyespor'da, 4 futbolcunun disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldığı bildirildi.

Kulüp Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yaptığı yazılı açıklamada, teknik heyetin raporu doğrultusunda futbolculardan kaleci Utku Bektaş ile Sefa Akın Başıbüyük, Mehmet Akif Tatlı ve Ali Kireş'in, "disiplinsiz davranışları" nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldığını, ayrıca futbolculara 5'er bin lira para cezası verildiğini ifade etti.

Çorum Belediyespor'un her açıdan örnek bir kulüp olduğunu dile getiren Özbayram, "Kulübümüzün kurallarından, ilke ve prensiplerinden kesinlikle taviz vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz. Çorum Belediyespor, her şeyi ile örnek bir kulüptür. Kurallar dahilinde gerekli olan neyse yapılacaktır. Yönetim Kurulu toplantımızda, teknik heyetimizin raporu doğrultusunda 4 futbolcuyu süresiz kadro dışı bırakma kararı aldık. Ayrıca kendilerine 5'er bin lira para cezası verdik" ifadelerini kullandı.

Özbayram, kadro dışı bırakılan futbolcuların altyapı takımlarıyla çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. - Çorum

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çorum Belediyespor'da 4 Futbolcu Kadro Dışı Bırakıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sörloth, Leipzig'in Bielefeld'i 2-1 yendiği maçta penaltı kaçırdı Son Dakika: Türkiye'de 28 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 182 kişi vefat etti, 30 bin 103 yeni vaka tespit edildi Bitiş düdüğü sonrası Başakşehirli ve Denizlisporlu futbolcular birbirine girdi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü