Çorum'da intihar teşebbüsü - Son Dakika

Çorum'da intihar teşebbüsü

10.10.2019 11:41

Çorum'da intihar teşebbüsüÇORUM - Çorum'da girdiği bunalım sonucu bir otoparkın çatısına çıkarak intihara kalkışan genci polis ikna ederek intihar kararından vazgeçirdi.

Çorum'da intihar teşebbüsü

ÇORUM - Çorum'da girdiği bunalım sonucu bir otoparkın çatısına çıkarak intihara kalkışan genci polis ikna ederek intihar kararından vazgeçirdi.

Edinilen bilgilere göre, S.Ö adlı genç Aynalı 2. Sokak'ta 4 katlı otoparkın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Durumu fark eden esnaflar polisi arayarak haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polislerin yanı sıra sağlık görevlileri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Gencin atlama ihtimaline karşın her türlü tedbir alınırken çatıya çıkan polisler ve olay yerine gelen ailesi S.Ö'yü intihar girişiminden vazgeçirmek için uzun süre uğraştı. Genç olay yerine belediye başkanı ve yardımcısının gelmesini istedi. Polis ekiplerinin yaptığı görüşmeler sonucu intihar teşebbüsünden vazgeçen S.Ö aşağıya indirildi. Daha sonra ambulansa alınan genç sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Çorum'da intihar teşebbüsü
Çorum'da intihar teşebbüsü
Çorum'da intihar teşebbüsü
Çorum'da intihar teşebbüsü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çorum'da intihar teşebbüsü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı