Son Dakika Haberleri: Çorum'da kan donduran olay...Öz yeğeni ve komşu çocuğuna cinsel istismarda bulunan şahıs tutuklandı

Çorum'da kan donduran olay...Öz yeğeni ve komşu çocuğuna cinsel istismarda bulunan şahıs tutuklandı

7 gün önce

Çorum'da kan donduran olay...Öz yeğeni ve komşu çocuğuna cinsel istismarda bulunan şahıs tutuklandıÇORUM - Çorum'da iki engelli kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çorum'da kan donduran olay...Öz yeğeni ve komşu çocuğuna cinsel istismarda bulunan şahıs tutuklandı

ÇORUM - Çorum'da iki engelli kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre internette pedofili videolarını izleyen ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunan İ.S.isimli şahıs, Ulusal Kayıp ve Sömürülen Çocuklar Merkezinin sistemine takıldı. İnterpol tarafından şüphe üzerine durum Türkiye'deki ilgili birimlere bildirildi. Bunun üzerine Çorum Cumhuriyet Savcılığı ve Siber Suçlar biriminin teknik takibe aldığı şahısın telefonunda yapılan incelemede pedofili görüntülerine rastlandı. Gözaltına alınan İ.S.'nin telefondaki görüntüleri inceleyen Siber Suçlar ekibi ve Çorum Cumhuriyet Savcılığı, görüntülerden ikisinin şahsa ait olduğunu belirledi. Detaylı tahkikat sonucunda İ.S.'nin ablasının 24 yaşındaki yüzde 80 engelli kızı H.B. ile komşusunun 13 yaşındaki yüzde 70 engelli kızı R.T.'ye cinsel istismarda bulunduğu tespit edildi.

Hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile adliye'ye sevk edilen İ.S., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çorum'da kan donduran olay...Öz yeğeni ve komşu çocuğuna cinsel istismarda bulunan şahıs tutuklandı

Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 12:26 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Uçakta kendini tatmin etme görüntüsüyle olay olan Kerimcan Durmaz, Amerika'ya taşındı
Çatlak derinleşiyor! Muharrem İnce cephesinden İmamoğlu'nun ekibine belgeli yanıt Facebook'ta DEAŞ ve El Kaide bağlantılı sayfaların otomatik olarak oluşturulduğu ortaya çıktı Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Musa Arat AK Parti'den istifa etti