Son Dakika Haberleri: Çorum'da motosikletli gösteriler nefes kesti

Çorum'da motosikletli gösteriler nefes kesti

5 ay önce

Çorum'da motosikletli gösteriler nefes kestiÇorum'da bu yıl 36'ncısı düzenlenen Hitit Fuar ve Festivali'nde motosikletli gruplar gösteri sundu.

Çorum'da motosikletli gösteriler nefes kesti

Çorum'da bu yıl 36'ncısı düzenlenen Hitit Fuar ve Festivali'nde motosikletli gruplar gösteri sundu. Tehlikeli şovlar yapan motosikletliler nefesleri kesti.

Çorum'da valilik ve belediye tarafından düzenlenen 36'ncısı Hitit Fuar ve Festivali'nde, Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası'nca motosikletli gösteri düzenlendi. Türkiye'nin farklı illerinden gelen 500 motosikletlinin yaptığı akrobatik hareketler büyük alkış aldı. Kimi zaman tehlikeli şovlar yapan motosikletliler nefesleri kesti.

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Motosiklet tutkunları olarak her şeyden önce can güvenliğiniz olmalıdır. Kasksız, eksizsiz yola asla çıkmayın uyarısında bulundu.

Çorum'da motosikletli gösteriler nefes kesti

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 03:50 Kaynak: DHAAdana'da yağma suçundan gözaltına alınan dizi oyuncusu, gazetecilere küfür ederek tepki gösterdi
Kanseri yenen eşini gelin arabasıyla karşıladı Cezası 5 bin TL'yi bulan yere çöp atma suçu, artık polisler tarafından da cezalandırılabilecek