Çorum'da Yeni Yılın İlk Bebeğine Hitit Altını Hediyesi - Son Dakika

Çorum'da Yeni Yılın İlk Bebeğine Hitit Altını Hediyesi

01.01.2012 02:45
Çorum'da Yeni Yılın İlk Bebeğine Hitit Altını Hediyesi, System.String[]

Çorum Valisi Nurullah Çakır, yeni yılın ilk bebeğine Hitit altını hediye etti.

Çorum Valisi Nurullah Çakır, yeni yılın ilk bebeğine Hitit altını hediye etti.

Çorum Devlet Hastanesine gelen Vali Çakır, Erol-Hacer Kaya çiftinin 00.01'de dünyaya gözlerini açan ve Zeynep Nur adı verilen bebeği ziyaret etti.

Yeni yılın ilk bebeğini kucağına alan Çakır, bebeğe darphane tarafından özel olarak bastırılan Hitit altını hediye etti. Sezaryenle doğum yapan anneye acil şifalar dileyen Çakır, "Kız çocuğu berekettir, kızımızın Çorum'a ve Türkiye'ye bereket getirmesini diliyorum" dedi.

Çakır, ziyaretin ardından acil servisteki diğer hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Hastanede görev yapan personelin de yeni yılını kutlayan Çakır, hastanenin ardından Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti.

İtfaiye ekiplerine çikolata ikram eden Çakır, "Yeni yılda size çok iş çıkmamasını diliyorum ama siz hep göreve hazır olun" dedi.

- ÇORUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çorum'da Yeni Yılın İlk Bebeğine Hitit Altını Hediyesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den Batı Akdeniz'de sağanak yağış uyarısı İngiliz The Guardian: Amerikalı gençler plazmalarını satmak için bilerek koronavirüse yakalanıyor ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi