Çorumspor Olağanüstü Genel Kurulu - Son Dakika

Çorumspor Olağanüstü Genel Kurulu

23.04.2011 21:03
Çorumspor Olağanüstü Genel Kurulu, System.String[]

Spor Toto 2. Lig, Beyaz Grup takımlarından Çorumspor'da, olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısında da yönetim oluşturulamadı.

Spor Toto 2. Lig, Beyaz Grup takımlarından Çorumspor'da, olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısında da yönetim oluşturulamadı.

16 Mart Çarşamba günü oynanan Bandırmaspor maçının ardından yönetim kurulunun istifa etmesi üzerine Çorumspor yüksek meclisi tarafından olağanüstü genel kurul kararı alınmıştı. Geçtiğimiz hafta çoğunluğun sağlanamaması üzerine Çorumspor olağanüstü genel kurulu Turgut Özal İş Merkezindeki belediye konferans salonunda ikinci toplantısını yaptı.

Nurettin Karaca'nın divan başkanlığını yaptığı genel kurulun seçim maddesine geçildiğinde divan başkanlığına liste sunulmadı. Adaylığına kesin gözüyle bakılan Halis Durkaya'nın divana liste vermemesi, Çorumspor Yüksek Meclisi Başkanı Erol Karataş tarafından eleştirildi.

CHP Çorum Milletvekili Adayı Sait Börekçi, Halis Durkaya'nın başkan olması gerektiğini savundu ve kendisine tam destek verdiğini açıkladı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Halis Durkaya'nın Çorumspor üzerinden prim sağlamaya çalıştığını ileri sürerek, daha önce 3 kez aday olup liste çıkarmadığını hatırlattı.

Külcü, "Bu iş artık bitti. Daha önce 3 kez 'adayım' deyip çekildin. Ben, Halis Durkaya'ya dördüncü şansı tanıdığım için herkesten özür diliyorum. Bu iş burada bitmiştir" diye konuştu.

Toplantı konuşmaların ardından sona erdi.

Olağanüstü Genel Kurul 2. toplantısında da yönetim oluşturulamadığı için Çorumspor'un kayyuma kalması yolunda yasal süreç başladı.

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Çorumspor Olağanüstü Genel Kurulu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza ABD'li sağlık yetkililerinden çok sayıda kişinin alerjik reaksiyon gösterdiği Moderna aşısı için "dağıtımı durdurun" çağrısı Bilim Kurulu üyesi Prof. Yavuz: Aşılamanın başlaması ve vakaların düşmesi nedeniyle okullar Şubat sonrası açılabilir Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi