Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Coşkun Et'in Katkılarıyla 5. Yemek Şöleni Başlıyor - Son Dakika

Coşkun Et'in Katkılarıyla 5. Yemek Şöleni Başlıyor

Abide Lions Kulübü'nün liderliğinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen "Yemek Şöleni" bu sene de 5. kez Coşkun ET'in katkılarıyla hayat bulacak.

11.01.2012 - 19:30,  Güncelleme: 19:31

Abide Lions Kulübü'nün liderliğinde; Coşkun ET'in desteğiyle 12 Ocak Perşembe günü Bostancı Green Park Hotel'de; 5. kez "Yemek Şöleni" etkinliği gerçekleştirilecek. Tüm konuklara ve katılımcılara lezzet dolu saatler yaşatacak olan etkinlik kapsamında; "En orijinal köfteli tarifler" ünlü sanatçılar, gurmeler ve profesyonellerden oluşan bir jüri karşısında kıyasıya yarışacak.

Sosyal sorumluluk misyonu ile de anlam kazanan "Yemek Şöleni" etkinliğinden elde edilen tüm gelir; Ataşehir Belediyesi'nin de yardımlarıyla kadın dayanışma merkezlerine aktarılacak.

Dereceye girenlerin anlamlı hediyeler kazanacağı "Yemek Şöleni" kapsamında; Coşkun ET finalistlere özel ürünlerinden oluşan sepetlerini hediye edecek. Yarışmanın yanı sıra gün boyu heyecanlı bir çok aktiviteye de ev sahipliği yapacak olan "Yemek Şöleni" bünyesinde; Coşkun ET'in düzenleyeceği mangal partisi katılımcıları unutulmaz lezzetler ile buluşturacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Coşkun Et'in Katkılarıyla 5. Yemek Şöleni Başlıyor - Son Dakika


Advertisement