Son Dakika Haberleri: Coşkun Sabah'tan Rekor Boşanma Tazminatına İlk Yorum: Bende Mal Çok

Coşkun Sabah'tan Rekor Boşanma Tazminatına İlk Yorum: Bende Mal Çok

3 ay önce

Boşandığı eşine 4 daire,1 dükkan ve 2.2 milyon lira yani toplamda 4,5 milyon lira civarında tazminat ödeyecek olan Coşkun Sabah, "Neden dert ettiniz ki, bende mal çok." dedi.

İhanet iddiaları sonrası eşi Ceyda  Sabah'tan boşanan  Coşkun Sabah, eski eşine "4 daire, 1 dükkân ve 2.2 milyon TL lira yani daire ve dükkanlarında fiyatı hesaba katıldığında 4,5 milyon lira tazminat ödedi.

DÖRT AY DAHA AYNI EVİ PAYLAŞACAKLAR

Atatürk Havaalanı'nda görüntülenen  Coşkun Sabah, gazetecilerin boşanma evresiyle ilgili sorularını geri çevirmedi.  Coşkun Sabah, anlaşmalı boşandıklarını ve dört ay daha aynı evi paylaşacaklarını söyledi.

"BENDE MAL ÇOK"

HT Magazin'den  Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre  Coşkun Sabah, "Mahkeme bir karar veremedi, vermedi, biz anlaşarak ayrıldık. Tazminat da benim gönlümden koptu." diye konuştu.

Coşkun  Sabah, "Parayı nasıl ödeyeceksiniz?" sorusunu ise "Bende mal çok. Neden dert ettiniz ki, bir daire bir dükkân satıp ödeyeceğim. Bu benim gönlümden kopan para" diye yanıtladı.


Demet Akalın, Haciz Krizi Sonrası Eşi Okan Kurt'u Sildi İntihar Ettiği Söylenen Genç Kadının Dövülerek Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
Merkel'den Açıklama: Türkiye'yle Gümrük Birliği Anlaşması İmzalamayacağız