Son Dakika Haberleri: Coşkun Sabah'tan Rekor Boşanma Tazminatına İlk Yorum: Bende Mal Çok

Coşkun Sabah'tan Rekor Boşanma Tazminatına İlk Yorum: Bende Mal Çok

10 ay önce

Boşandığı eşine 4 daire,1 dükkan ve 2.2 milyon lira yani toplamda 4,5 milyon lira civarında tazminat ödeyecek olan Coşkun Sabah, "Neden dert ettiniz ki, bende mal çok." dedi.

İhanet iddiaları sonrası eşi Ceyda Sabah'tan boşanan Coşkun Sabah, eski eşine "4 daire, 1 dükkân ve 2.2 milyon TL lira yani daire ve dükkanlarında fiyatı hesaba katıldığında 4,5 milyon lira tazminat ödedi.

DÖRT AY DAHA AYNI EVİ PAYLAŞACAKLAR

 Atatürk Havaalanı'nda görüntülenen Coşkun Sabah, gazetecilerin boşanma evresiyle ilgili sorularını geri çevirmedi. Coşkun Sabah, anlaşmalı boşandıklarını ve dört ay daha aynı evi paylaşacaklarını söyledi.

"BENDE MAL ÇOK"

HT Magazin'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre Coşkun Sabah, "Mahkeme bir karar veremedi, vermedi, biz anlaşarak ayrıldık. Tazminat da benim gönlümden koptu." diye konuştu.

Coşkun Sabah, "Parayı nasıl ödeyeceksiniz?" sorusunu ise "Bende mal çok. Neden dert ettiniz ki, bir daire bir dükkân satıp ödeyeceğim. Bu benim gönlümden kopan para" diye yanıtladı.


YORUMLAR


Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi