Son Dakika Haberleri: Cosmos'un Yeni Sezonu, Neil Degrasse Tyson'un Sunuculuğu ile Devan Edecek

Cosmos'un Yeni Sezonu, Neil Degrasse Tyson'un Sunuculuğu ile Devan Edecek

1 gün önce

Hakkındaki cinsel suistimal soruşturmaları tamamlanan Tyson, Cosmos: Possible Worlds belgesel serisine devam edecek.

Cosmos'un Yeni Sezonu, Neil Degrasse Tyson'un Sunuculuğu ile Devan Edecek, System.String[]
Fox ve National Geographic, Neil deGrasse Tyson hakkındaki cinsel istismar iddialarını araştırmalarını bitirdi ve Cosmos: Possible Worlds ve StarTalk'un devam etmesine karar verdi. Kanallar bu konu hakkındaki kanıtları paylaşmazken, daha fazla yorum yapmayacaklarını söylediler. Cosmos için yayın tarihi ayarlaması yapılırken, StarTalk'un 13 bölümü nisan ayında yayınlanmaya başlayacak.Tyson hakkındaki soruşturma Aralık 2018'de, Katelyn Allers ve Ashley Watson'ın uygunsuz cinsel davranış iddialarıyla başlamıştı. Ayrıca Tchiya Amet tarafından ortaya atılan tecavüz iddiaları da bulunuyordu.
Neil deGrasse Tyson, ortaya çıkan bu iki olayı farklı şekilde hatırladığını ancak o iki kadını rahatsız etmiş olabileceğini söyledi. Tyson, tecavüz iddiasını ise kesinlikle kabul etmezken Amet'in, tam olarak ne olduğunu hatırlayamadığını ve varsayımda bulunduğunu söyledi.
Kaynak: WebTekno
Söz Dizisindeki Şehit Sahnesi İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu Emeklilere 344 Lira Aile Yardımı Cami Saldırısı Sonrası Sedat Peker'den Dikkat Çeken Çıkış: Müslüman Türkler Silah Sahibi Olmalı